عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

ابراهیم‌زاده: نباید از پیروزی‌های اخیر مغرور بشویم / از بازی با تیم سپیدرود درس گرفتیم

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نباید ۲پیروزی اخیر در لیگ برتر مغرورمان کند.

مسعود ابراهیم‌زاده در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: فضای منظم و خوبی در ورزشگاه امام رضا(ع) حاکم بود و در عین حال با توجه به اینکه سیاه‌جامگان نخستین بازی‌اش را در این ورزشگاه انجام می‌داد، تشویق‌های هماهنگ هواداران حریف، فشار زیادی را به ما وارد کرد که البته خوشبختانه سربلند از میدان خارج شدیم.

وی اضافه کرد: پیروزی در ۲بازی اخیر شرایط روحی ما را بهبود بخشیده است ولی این ارتقای روحیه نباید مغرورمان کند و از بازی با سپیدرود در این خصوص درس گرفتیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به بازی بعدی تیمش در چارچوب جام حذفی اشاره کرد و افزود: با تمام توان به این مسابقه وارد می‌شویم تا دل هوادارانی که عاشق صنعت نفت هستند را شاد کنیم.

وی در همین خصوص بیان کرد: حمایت هواداران صنعت نفت دلگرمی بزرگی برای ما بوده است و امیدوار هستیم که این حمایت تا پایان فصل ادامه داشته باشد، هوادارانی که با طی مسافت زیاد حتی در مشهد مقدس نیز ما را تنها نگذاشتند.

ابراهیم‌زاده با بیان این مهم که بازی در جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد، گفت: حذف شدن تیم‌های لیگ برتری توسط تیم‌های لیگ ۲و لیگ یک نشان می‌دهد که نباید این بازی را ساده گرفت، به همین خاطر برای صعود به مرحله بعد باید هوشیار باشیم.

 

 

 

 

منتشر شده در تاریخ ۲۹ مهر ساعت ۱۴:۲۷

آخرین اخبار موسسه