عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

اخراج مدافع سپاهان درست بود/ با همدلي از سد سپيدرود هم ميگذريم

 

مهاجم تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اخراج مدافع سپاهان در بازي روز گذشته جام حذفي صحيح بود.

محمد شادكام در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي موسسه فرهنگي، ورزشي صنعت نفت آبادان، به پيروزي تيمش مقابل سپاهان در جام حذفي اشاره كرد و گفت: نقش غيرقابل انكار حضور هواداران در كسب اين پيروزي خيلي تاثيرگذار بود، با ديدن هواداري كه از راه دور براي تشويق تيمش آمده بود، انرژي گرفتيم.

وي اضافه كرد: بازيكنان تيم ما با وجود يك بازيكن كمتر از جان مايه گذاشتند تا هواداران صنعت نفت ورزشگاه را خوشحال ترك كند.

مهاجم تيم فوتبال صنعت نفت آبادان به خطاي مدافع سپاهان كه منجر به اخراج او شد اشاره كرد و افزود: تصميم داور براي اخراج بازيكن حريف كاملا درست بود به اين خاطر كه موقعيت ١٠٠درصد گل را از من گرفت.

وي كه با وجود آسيب ديدگي نسبي براي صنعت نفت به ميدان رفت، بيان كرد: با وجود درد اما دوست داشتم در اين بازي به ميدان بروم و خدا را شكر مشكلي برايم بوجود نيامد و آقاي كمالوند هم براي شادكردن دل هواداران تركيب خوبي را روانه ميدان كرد.

شادكام از بازي پيش روي تيمش مقابل سپيدرود رشت گفت و افزود: شك نكنيد كه بازي سختي را مقابل نماينده گيلان داريم اما اگر با همين همدلي بازي مقابل سپاهان وارد زمين شويم، پيروزي در خانه حريف هم دور از دسترس نيست.

https://t.me/sanatenaftofficial

منتشر شده در تاریخ ۱۷ شهریور ساعت ۱۹:۱۴

آخرین اخبار موسسه