عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

اسدی: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری تیم داماش را شکست بدهیم

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری برنده دیدار مقابل داماش گیلان باشیم.

مرتضی اسدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی مقابل داماش یک بازی یکطرفه بود و می‌توانستیم با گل‌های بیشتری و قبل از وقت اضافه بازی را به پایان برسانیم که در زدن ضربات آخر کمی بی‌دقت بودیم.

وی اضافه کرد: تیم حریف از بازیکنان باتجربه‌ای بهره می‌برد ولی در نهایت صنعت نفت در دقایق پایانی باهوش‌تر عمل کرد و اجازه نداد بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در همین خصوص بیان کرد: در طول ۱۲۰ دقیقه شاید ۲بار توپ به دروازه ما نزدیک شد و تجمع داماشی‌ها در خط دفاعی با وجود مالکیت توپ و زمین کار را برای صنعت نفت دشوار کرد.

وی با اشاره به این موضوع که امتیازاتی که در لیگ برتر از دست داده‌ایم هنوز جبران نشده‌اند، بیان کرد: بازی به بازی بهتر خواهیم شد و تاکتیکی و فنی جا می‌افتیم، با توجه به ۳پیروزی اخیر از شرایط روحی بسیار خوبی برخوردار هستیم و باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

اسدی از بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت و افزود: ۳سال در گسترش بازی کردم و از این تیم شناخت کافی دارم و به عقیده من کلید صعود به جمع تیم‌های بالای جدول پیروزی مقابل گسترش فولاد است، امیدوارم بازیکنان‌مان این موضوع را درک کنند و به قول آقای کمالوند درگیر غرور نشوند.

وی در پایان عنوان کرد: در بازی‌های خانگی محکوم به برد هستیم و برای کسب ۳امتیاز به مصاف گسترش می‌رویم.

منتشر شده در تاریخ ۶ آبان ساعت ۱۳:۱۵

آخرین اخبار موسسه