عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

اسدی: گل زود هنگام تیم پیکان به ما شوک وارد کرد / بازی از دست داور خارج شد

کاپیتان صنعت نفت آبادان در رابطه با داوری دیدار برابر پیکان گفت: داور به بازیکنان ما اخطار می‌داد؛ اما در موقعیت‌های مشابه به بازیکنان حریف کارت نمی‌داد.

مرتضی اسدی پس از پایان بازی تیمش برابر پیکان گفت: هم ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم و هم پیکان؛ اما گل زودهنگام باعث شد تیم در شوک فرو برود؛ اما خوشبختانه پیش از پایان نیمه اول موفق شدیم بازی را به تساوی بکشانیم و یکی دو موقعیت خوب هم ایجاد کردیم. به هر حال هر دو تیم می‌توانستند برنده این دیدار باشند.

وی گفت: داور در چند صحنه به بازیکنان ما کارت داد؛ اما در موقعیت مشابه به بازیکنان حریف کارت نداد. در نیمه دوم هم بازی از دست داور خارج شده بود و کارت‌های بیهوده ای به بازیکنان ما داد.

اسدی درباره صحبت‌هایی که در رابطه با جادوگری در فوتبال مطرح می‌شود بیان کرد: من خودم این موضوع را ندیدم. فوتبال محیطی پاک است و این پاکی باید باقی بماند و به همین دلیل باید این بحث‌ها برچیده شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه بعضی‌ها که نتیجه نمی‌گیرند و می‌خواهند به هر قیمتی بمانند؛ اما صدمات آنها گریبانگیر بازیکنان تیم می‌شود. صدماتی مانند رباط پاره و … نصیب بازیکنان تیم می‌شود. با این همه اگر به مشکلات فوتبال این مسئله جادوگری هم اضافه شود باید افسوس خورد. امیدوارم کمپینی درست کنند تا این مسائل برچیده شود.

منتشر شده در تاریخ ۲۷ آبان ساعت ۱۰:۰۴

آخرین اخبار موسسه