عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

اعتراض طلایی‌پوشان به رای محرومیت هواداران در دو مسابقه خانگی

به گزارش تارنمای رسمی موسسه، پس از اعلام حکم محرومیت دو جلسه‌ای هواداران طلایی‌پوشان از همراهی تیمشان در بازی‌های خانگی از سوی کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال، باشگاه صنعت نفت به شدت این حکم ناعادلانه اعتراض کرد.

در متن این حکم آمده است به دلیل فحاشی هواداران تیم صنعت نفت در مسابقه این تیم مقابل تیم پدیده خراسان که روز جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ در شهر آبادان برگزار شد و بر اساس بند ۳ ماده ۷۹ آیین‌نامه انضباطی این باشگاه به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت حضور هواداران محکوم شده است. از ساعات اولیه اعلام این حکم از سوی فدراسیون، باشگاه صنعت نفت با اعتراض به حکم ناعادلانه کمیته انضباطی خواستار تجدید نظر در این تصمیم هستند.

ورزشگاه تختی شهر آبادان بر خلاف سایر ورزشگاه‌های دیگر کشور تنها ورزشگاهی است که هیچ گاه شاهد شکست شدن و پرتاب صندلی نبوده و این نشان از فرهنگ بالا و مثالزدنی هواداران خونگرم و با تعصب این شهر است. تیم‌ صنعت نفت در هفته‌های ۲۳ و ۲۵ به ترتیب در مسابقه‌های خانگی میزبان تیم‌های پیکان و پرسپولیس تهران خواهد بود.

شاگردان فیروز کریمی تا پایان هفته بیست و دوم با ۵ پیروزی، ۷ تساوی، و ۱۰ باخت مجموعاً ۲۲ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر شانزدهم قرار دارند. طلایی‌پوشان پس از بازگشت از اردوی تهران تمرینات خود را بدون وقفه و به طور منظم زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنند. تمرین تیم صنعت نفت، امروز چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ نیز در زمین پیروز شهر آبادان برگزار شد.

منتشر شده در تاریخ ۱۱ اسفند ساعت ۲۱:۴۱

آخرین اخبار موسسه