عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

حضور امام جمعه محترم آبادان در تمرین طلایی‌پوشان

به گزارش تارنمای رسمی موسسه، جلسه تمرین امروز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ تیم صنعت نفت با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌پور امام جمعه محترم آبادان در ورزشگاه تختی برگزار شد.

امام جمعه آبادان با اشاره به حضور سرمربی جدید تیم صنعت نفت عنوان کرد: کریمی از مربیان با کارنامه و مجرب فوتبال کشور است. وی در تیم‌هایی که بوده کار خود را با جدیت همراه با طراوت خاصی دنبال می‌کند. از شما می‌خواهم تمام توان خود را برای خوشحالی مردم آبادان به کار گیرید. زیرا مردم در این شهر با این تیم زندگی می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی‌پور در بخشی دیگر اظهار داشت: وقتی تیم ملی برزیل در جام جهانی از تیم ملی آلمان متحمل شکست سنگینی شد، مردم آبادان ناراحت نشدند چون امید آنها به برزیلی‌های ایران یعنی تیم صنعت نفت است. در هر مسابقه با توکل بر خدا و استعانت از ائمه اطهار (ع) وارد میدان شوید تا دل مردم آبادان را شاد کنید.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: تیم صنعت نفت یکی از ارکان نشاط اجتماعی در آبادان است. همه مسئولین شهری می‌بایست به این تیم کمک کرنند تا روند پیروزی‌های تیم و به تبع آن طراوت جوانان و مردم شهر حفظ شود. برای شما در نیم فصل دوم آرزوی موفقیت دارم.

منتشر شده در تاریخ ۱۹ دی ساعت ۱۶:۴۹

آخرین اخبار موسسه