عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

اين برد را به هواداران و خبرنگاران تقديم ميكنم/ به دنبال كسب ٢٠امتياز در نيم فصل هستيم

 

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پيروزي مقابل پديده مشهد را به خبرنگاران و هواداران صنعت نفت تقديم كرد.

فراز کمالوند بعد از پیروزی ۲ بر صفر خانگی مقابل پدیده در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: به خبرنگاران تبریک میگویم و شما را در این پیروزی سهیم می دانم زحماتی که شما در کنار هواداران میکشید قابل تقدير است.

وی ادامه داد:‌ بازی خوبی بود چون نميخواهيم امتیاز خانگی را از دست دهیم رو به بازی بسته آوردیم که خدا را شکر هیچ موقعیتی را هم به حریف ندادیم.
خوشبختانه با بازگشت اسدی تیم خوب شد گفته بودم که حضور او تاثیرگذار است. مشکل اصلی ما کمبود بازیکن است چون در مجموع ۱۴ – ۱۵ بازیکن داریم و ۶ بازیکن بیشتر نمی توانستیم جذب کنیم و تمام نفراتی که گرفتیم خوب هستند خدا را شکر در ۳ بازی ۶ امتیاز گرفتیم اما اعتقاد دارم اگر هفته گذشته آن اتفاقات نامطلوب و ناعادلانه رخ نمیداد الان ۹ امتیازی بودیم.

کمالوند با اشاره به تأثیر گرما روی عملکرد بازیکنان صنعت نفت،‌ گفت: این باور وجود دارد که گرما تنها روی حریفان ما تأثیر منفی می‌گذارد در حالی که ما بازی‌های بیشتری را در این شرایط به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: یکی از دلایل آسیب‌دیدگی بازیکنان از دست دادن آب بدن به دلیل گرمای زیاد است. گرفتگی‌های زیادی هم به خاطر این موضوع به وجود می‌آید که باید شرایطی را ایجاد کنیم تا در مدت باقیمانده تا پایان فصل گرما اگر امکان دارد برخي از تمریناتمان را در شهر دیگری برگزار کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: این صنعت نفت با تیم مورد نظر من فاصله دارد، هدف‌گذاری ما برای نیم‌فصل کسب حدود ۲۰ امتیاز است اگر به ۲۰ یا حدود ۲۰ امتیاز برسیم، با سابقه مربی‌گری‌ام می‌گویم نه تنها رتبه تک‌رقمی کسب خواهیم کرد حتی می‌توانیم نیم‌نگاهی به جايگاههاي بالاتر هم داشته باشیم.

کمالوند با بیان اینکه در نیم‌فصل ۳ – ۴ بازیکن برای تقویت تیم به خدمت خواهد گرفت،‌ گفت: باید تشکری ویژه از هواداران و رسانه‌ها داشته باشم روزی که به آبادان آمدم تعدادی دنبال درست کردن مشكل بودند و مدام درباره بازیکنانی که گرفته بودیم اظهارنظر می‌کردند تنها جایی که انتقاد نشد رسانه‌ها بود.

وی افزود: فقط دعا می‌کنیم که مصدوم ندهیم چون دیدید که با مصدومیت اسدی کار ما سخت شد.

سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به درگیر‌ی‌های پایان بازی با پدیده گفت: از نماینده فدراسیون تشکر می‌کنم که به خوبی ورود کرد. دو سه بازیکن را حتماً جریمه می‌کنیم چون وقتی سه امتیاز را گرفته‌ایم دیگر نیازی نیست وارد حاشیه شویم تا برای ما تبعات داشته باشد.

کمالوند درباره دیدار هفته آینده مقابل پارس‌جم گفت: احساسم این است که فوتبال فرآیند خوبی در این شهر ایجاد کرده است و جمعیت خوبی به این شهر آمده است اما بهتر است با ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها از این موضوع نهایت بهره برده شود.

منتشر شده در تاریخ ۲۰ مرداد ساعت ۲۳:۳۰

آخرین اخبار موسسه