عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

بازی با سپاهان برای ما تمام شد/ تمام تجربه‌ام در اختیار صنعت نفت

 

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بازی با سپاهان برای ما تمام شد و حالا فقط به مسابقه با سپیدرود فکر می‌کنیم.
محسن حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: خود من در سال‌های گذشته بازیکن سپاهان بوده‎ام و به خوبی می‎دانم که شکست دادن این تیم در خانه به هیچ عنوان ساده نیست.

وی در همین خصوص اضافه کرد: بازیکنان تیم ما در بازی جام حذفی به معنای واقعی از جان‌گذشتگی کرده و سر را جلوی توپ قرار می‌دادند تا هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند سربلند باشند.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این مهم که تیمش امسال نشان داده است که مدعی قرار گرفتن در جایگاه‌های خوب جام حذفی و لیگ برتر است، بیان کرد: از تمام توان و تجربه‌ام برای موفقیت صنعت نفت استفاده می‌کنم.

وی از انگیزه بالایش برای بازی‌‎های آتی تیم فوتبال صنعت نفت گفت و خاطرنشان کرد: مطمئن باشید وقتی که همدلی در تیمی وجود دارد آن تیم حرف‌های بسیاری را برای گفتن دارد.

حمیدی از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت گفت و تصریح کرد: نباید فریب نتایج اخیر سپیدرود را بخوریم و نیاز است برای این بازی خارج از خانه تمرکز کافی را داشته باشیم.

وی در پایان اضافه کرد: بازی با سپاهان برای ما تمام شد و درست یک روز بعد از این مسابقه به دستور آقای کمالوند تمرینات‌مان را شروع کردیم تا برای بازی در رشت آماده شویم.

منتشر شده در تاریخ ۱۹ شهریور ساعت ۱۳:۲۶

آخرین اخبار موسسه