عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

احمدی: با تمام وجود برای خوشحال کردن هواداران می‌جنگیم

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازی فردا مقابل گسترش با همه وجود برای خوشحال کردن هواداران صنعت نفت میجنگیم.

مصطفی احمدی با اشاره به بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: بسیار خوشحالم که افکار عمومی و هواداران از عملکرد تیم و خط هافبک صنعت نفت در بازی با سپاهان رضایت داشتند.

وی در همین خصوص افزود: بازی خوبی که مقابل سپاهان انجام دادیم، انتظارات از صنعت نفت را بالا برد و باید سعی کنیم که روند رو به رشد داشته باشیم و با حفظ تمرکز کارمان را ادامه بدهیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد: کار کردن با سرجیو داشته‌های فنی جدیدی را به ما اضافه کرده است و باید تلاش کنیم که دستورات تاکتیکی کادر فنی را در زمین به خوبی پیاده کنیم.

وی از بازی فردای تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز گفت و افزود: به هیچ عنوان بازی ساده‌ای نداریم مخصوصا اینکه از حضور هواداران‌مان نیز بی‌بهره هستیم.

احمدی خاطرنشان کرد: ای کاش کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر در فاصله ۲۴ساعت مانده بازی با گسترش، محرومیت حضور هواداران را ببخشد تا طعم تشویق‌های آبادانی را در نخستین بازی خانگی بچشیم.

وی در پایان تصریح کرد: هواداران صنعت نفت مطمین باشند که چه فردا در ورزشگاه باشند و چه اجازه حضور پیدا نکنند ما با تمام وجود برای خوشحال‌کردنشان خواهیم جنگید.

منتشر شده در تاریخ ۱۱ مرداد ساعت ۱۴:۲۷

آخرین اخبار موسسه