عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

با پيروزي در بازيهاي آتي لطف هواداران را جبران ميكنيم

 

مدافع تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با كسب پيروزي در بازيهاي آتي لطف هواداران صنعت نفت را جبران ميكنيم.

حسين بغلاني ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي موسسه فرهنگي، ورزشي صنعت نفت آبادان ضمن تسليت فرارسيدن عاشوراي حسيني اظهار داشت: در چند بازي اخير بدشانسي آورديم و با اينكه از حريفان از نظر خلق موقعيت برتر بوديم اما متاسفانه اين موقعيتها تبديل به گل نشد تا ما در بالاي جدول قرار بگيريم.

وي با بيان اين موضوع كه بايد بيشتر تلاش كنيم تا از موقعيتها نهايت استفاده را برده و نتيجه بگيريم؛ عنوان كرد: هواداران هميشه به ما لطف و محبت داشته اند و واقعا بايد دست تك تك آنها را بوسيد كه بدون هيچ چشمداشتي و فقط به عشق صنعت نفت به استاديوم و حتي تمرين ما مي آيند و به ما روحيه و دلگرمي ميدهند.

وي ادامه داد: ان شالله در ادامه راه با كسب نتايج خوب در هفته هاي آتي بتوانيم لطف هواداران عزيز را جبران كنيم.

بغلاني از بازي بعدي تيمش مقابل نفت تهران گفت و افزود: هر بازي براي ما مهم است و بازي نفت تهران هم از اين قاعده مستثني نيست.

وي در همين خصوص اضافه كرد: نفت هميشه تيم خوبي بوده هر چند كه اين روزها تغييراتي را بر روي نيمكت و فضاي مديريتي داشته است.

مدافع تيم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان كرد: ما تمام تلاشمان را ميكنيم ٣امتياز را بدست بياوريم كه هم هواداران را خوشحال كنيم و هم در جدول خودمان را بالا بكشيم، ضمن اينكه با كسب پيروزي مقابل نفت با روحيه اي خوب به مصاف حريفان بعدي ميرويم.

منتشر شده در تاریخ ۹ مهر ساعت ۱۴:۴۱

آخرین اخبار موسسه