عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

سرجیو: برای باخت توجیه نمی‌آورم/۲ نیمه متفاوت داشتیم

پائولو سرجیو پس از دیدار تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: نیمه دوم یکسری تغییرات اعمال کردیم و مهم‌تر از هر چیز اعتمادبه‌نفس را به دست آوردیم. در نهایت تبریک می‌گویم به تیم پدیده. این تیم، تیم بسیار خوبی است و در بازی اول برابر پرسپولیس که قهرمان لیگ است هم بازی بسیار سختی را رقم زدند و برای ما هم بازی سختی را به وجود آوردند.

پائولو سرجیو

وی افزود: به تیم پدیده، بازیکنان و کادرفنی‌اش تبریک می‌گویم. در کنار همه اینها به داور هم تبریک می‌گویم که خیلی خوب از پس قضاوت این مسابقه بر آمدند. ما در آخر نشان دادیم در حال رقابت هستیم. یک بر صفر باختیم، اما می‌توانست هر نتیجه دیگری رقم بخورد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: چهار پنج تیم قوی در لیگ وجود دارد که شاید رؤیا باشد بخواهیم با آنها رقابت کنیم. ما به دنبال این هستیم که فوتبال خوبی انجام دهیم و در آخر هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرجیو در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر وضعیت کرار جاسم تصریح کرد: فقط میخواهم بگویم هیچ وقت دنبال بهانه برای باخت نیستم. باخت گردن من است و این‌طور نیست که شکست را گردن بازیکن بیندازم. صحبت کردن درباره کرار مثل این میماند که من برای باختم توجیه بیاورم. مسئولیت این باخت با من است، اما در جواب سؤال شما باید بگویم، به نظر میرسد این بازیکن با باشگاه توافق کرده و فکر می‌کنم هفته آینده برای بازی آماده شود.

منتشر شده در تاریخ ۱۹ مرداد ساعت ۲۲:۴۴

آخرین اخبار موسسه