عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

برای بلند شدن صدای موفقیت کنار ما باشید

 

بدون تردید تا به امروز نقش هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در کسب پیروزی‌های گذشته(مقابل استقلال، پدیده و سپاهان) و بازگشت نتیجه در مقابل ذوب آهن؛ نقشی غیرقابل انکار است و نشان می‌دهد که آبادان و صنعت نفتش به هوادار فهمیم و فوتبال‌فهم خود وابستگی مستقیم دارد.

به هر تقدیر در روزهای اخیر بدشانسی و کم‎‌دقتی باعث شد که یاران زردپوش آبادانی بدون کسب امتیاز مسابقات خود را به پایان برسانند، اما یادمان باشد که تنها ۷هفته از مسابقات لیگ برتر ایران گذشته است؛ ۷هفته‌ای که نه پیروزی‌های آن می‌تواند ملاک سنجش قطعی صنعت نفت باشد و نه شکست‌هایش عیار اصیل این تیم.

نماینده آبادان در لیگ برتر بعد از استراحت چندروزه در روزهای میانی همین هفته برای وعده داده شده از سوی مدیران، مربیان و بازیکنان(ثبات جایگاه صنعت نفت و کسب جایگاه تک رقمی در جدول) شروعی مجدد خواهد داشت تا ضمن برطرف کردن ضعف‌های احتمالی و تشدید قدرت تیمی، به مجموعه‌ای تبدیل شود که هواداران انتظار آن را دارند.

در این بین، این خودسازی نیاز به همتی عمومی دارد و در این مسیر دلگرمی کما‌فی‌السابق شما سکونشینان دوست‌داشتنی ورزشگاه تختی آبادان پشتوانه تیمی‌ست که برای شاد کردن دل دوستدارانش دوباره آغاز خواهد کرد؛ همانند گذشته کنار ما باشید تا صدای موفقیت‌مان بلند و بلندتر شود.

https://t.me/sanatenaftofficial

منتشر شده در تاریخ ۴ مهر ساعت ۹:۱۰

آخرین اخبار موسسه