عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

برای جلب نظر کی‌روش تلاش میکنم/ هواداران صنعت نفت بی‌نظیر هستند

 

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای پوشیدن لباس تیم ملی و جلب نظر کی‌روش تلاش می‌کنم.

علی عبداله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی با پدیده باعث شد که شکست ثانیه‌های آخر مقابل سایپا که به هیچ عنوان حق‌مان نبود را فراموش کنیم.

وی با اشاره به این مهم که بازی با پدیده هم برای بازیکنان صنعت نفت تمام شده است، بیان کرد: حالا باید تمام فکرمان را معطوف به بازی پارس جم کنیم و به این موضوع فکر کنیم که در خط دفاعی کمترین اشتباه را داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، تیم فراز کمالوند را یکدل و منسجم تعریف کرد و افزود: پیش از آغاز فصل شرایط منظم و سختی را در تمرینات پشت سر گذاشتیم به همین دلیل این روزها تیم آماده‌ای داریم.

وی ضمن تقدیر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: واقعا لذت بردم وقتی دیدم در بازی مقابل پدیده و در آن رطوبت بسیار بالا ۹۰ دقیقه ما را تشویق کردند، هیچ اغراقی نیست اگر بگویم که هواداران تیم صنعت نفت نظیر ندارند.

عبداله‌زاده از وضعیت خط دفاعی تیمش گفت و افزود: تلفیقی از جوانی و تجربه باعث شده که در این قسمت از زمین شرایط بسیار خوبی را داشته باشیم.

وی در قسمت پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: تمام تلاشم را می‌کنم که مورد توجه کارلوس کی‌روش قرار بگیرم و امسال لباس تیم ملی را بپوشم.

 

منتشر شده در تاریخ ۲۴ مرداد ساعت ۱۰:۱۸

آخرین اخبار موسسه