عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

بغلانی: باید هوشیار باشیم/تیم تراکتورسازی غیر قابل پیش‌بینی است

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای پیروزی مقابل تراکتورسازی باید هوشیار باشیم.

حسین بغلانی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: به نظرم بازی با تیم سپاهان یکی از زیباترین بازی‌های لیگ برتر بود. هم ما و هم سپاهان به دنبال ۳ امتیاز بودیم و موقعیت‌های گلزنی زیادی در این بازی دیدیم.

وی اضافه کرد: سپاهان همیشه تیم مقتدر و خطرناکی است و در روزی که به عقیده من، کرار نقش تعیین‌کننده‌ای در پیروزی داشت با تشویق‌های جانانه هواداران‌مان، شور و هیجان زیادی به تیم وارد شد و در نهایت با استفاده از موقعیت‌های‌مان برنده مسابقه شدیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به بازی بعدی تیمش در چارچوب لیگ برتر، بیان کرد: تراکتورسازی در سال‌های اخیر همواره از تیم‌های بالای جدول بوده است و به عقیده من این تیم غیرقابل پیش‌بینی است.

وی با بیان این موضوع که بازی تیم‌های صنعت نفت و تراکتورسازی زیبا خواهد شد، افزود: باید روز جمعه هوشیار باشیم و از موقعیت میزبانی نهایت استفاده را ببریم تا با حمایت هواداران؛ با کسب ۳ امتیاز؛ روند صعودی‌مان را ادامه بدهیم.

بغلانی از آخرین وضعیت مصدومیتش گفت و افزود: درد کمی را احساس می‌کنم اما این مصدومیت با فیزیوتراپی تا یک یا ۲ هفته آینده به صورت کامل از بین خواهد رفت.

منتشر شده در تاریخ ۵ آذر ساعت ۱۱:۵۶

آخرین اخبار موسسه