عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

طلایی‌پوشان در مسابقه‌ای تدارکاتی به میدان می‌روند

به گزارش تارنمای رسمی موسسه، تیم صنعت نفت آبادان که پس از مسابقه هفته بیست و چهارم لیگ برتر تمرینات خود را به صورت منظم در دست پیگیری دارد برای حفظ آمادگی در مسابقه‌ای دوستانه به میدان خواهد رفت. طلایی‌پوشان آبادان فردا جمعه ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ به مصاف تیم استقلال خوزستان می‌روند. این مسابقه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه غدیر شهر اهواز برگزار می‌شود.

تمرین ورزشگاه

تمرینات تیم صنعت نفت در حال حاضر به صورت دو نوبتی در صبح و عصر برگزار می‌شود. این تمرینات روز شنبه بیست و هشتم اسفند ماه تعطیل خواهد شد. شاگردان فیروز کریمی تمرینات خود را در سال جدید از روز پنجشنبه سوم فروردین ماه آغاز خواهند کرد. طلایی‌پوشان در هفته بیست و پنجم از ساعت ۱۶:۳۰ روز شنبه ۱۳۹۶/۱/۱۲ در ورزشگاه تختی شهر آبادان میزبان تیم پرسپولیس تهران خواهند بود.

نماینده فوتبال شهر آبادان در لیگ برتر، در حال حاضر با ۶ پیروزی، ۷ تساوی، و ۱۱ باخت مجموعاً‌ ۲۵ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارند. تیم‌های پرسپولیس تهران، ذوب آهن اصفهان، سیاه‌جامگان مشهد، سایپای تهران، فولاد خوزستان، و گسترش فولاد تبریز به ترتیب حریفان بعدی مردان طلایی صنعت نفت تا پایان لیگ برتر شانزدهم خواهند بود.

منتشر شده در تاریخ ۲۶ اسفند ساعت ۹:۲۲

آخرین اخبار موسسه