عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

تهامی: از مس کرمان شناخت نسبی داریم

سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان گفت: با شناختی نسبی به مصاف مس کرمان می‌رویم.

سید ابراهیم تهامی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان از بازی قبلی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را انجام دادیم ولی خارج از انصاف است که ازخستگی تیم حریف صحبتی نکنیم.

وی در همین خصوص اضافه کرد: بازیکنان تیم امید ملوان با اتوبوس راهی آبادان شده بودند و در دقایق پایانی خسته بودند، امیدوارم شرایطی مهیا شود که تمام تیمهای پایه‌ای در کشور با امکانات خوبی وارد مسابقات شوند.

سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان بیان کرد: ما در بازی مقابل ملوان به خوبی از موقعیت‌های‌مان استفاده کردیم و بازیکنان صنعت نفت بازی قابل قبولی را ارائه دادند.

وی با اشاره به بازی بعدی تیمش مقابل مس کرمان در چارچوب مسابقات امید لیگ برتر ایران عنوان کرد: دوستی در کرمان داریم که شرایط تیم امید مس این شهر را برای‌مان توضیح داده است و با این شناخت نسبی به مصاف حریف می‌رویم.

تهامی بیان کرد: با توجه به نتایج خوب هفته‌های اخیر در شرایط روحی و فنی بسیار خوبی هستیم و امیدواریم که با دست پر از کرمان برگردیم.

تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان بعد از پیروزی ۳برصفر مقابل ملوان بندرانزلی روز بیستم آبان در کرمان با مس این شهرستان دیدار می‌کند.

منتشر شده در تاریخ ۱۷ آبان ساعت ۱۳:۳۰

آخرین اخبار موسسه