عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

تاکید ریاست شورای شهر آبادان بر حمایت از تیم صنعت نفت

به گزارش تارنمای رسمی موسسه، خلیل جنامی در گفت و گو با خبرنگار خبر آنلاین در آبادان اظهار کرد: مردم شهر آبادان عاشق تیم صنعت نفت هستند و مسئولان باید تمام تلاش خود را در راستای حمایت از این تیم کنند.

وی افزود: در تمام بازی های صنعت نفت آبادان پس از پیروزی این تیم، مردم آبادان تا ساعت‌ها در خیابان به شادی و خوشحالی می پردازند در واقع موفقیت این تیم نشاط اجتماعی را در پی داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با تاکید بر این که تیم صنعت نفت پس از سالها به لیگ برتر راه پیدا کرده است، عنوان کرد: این تیم مانند نهالی است که نیاز به آبیاری دارد؛ می‌توان با پشتیبانی از این تیم جایگاهش در لیگ برتر را تثبیت کرد تا برای کسب رتبه‌های قابل قبول در آینده برنامه داشته باشد. مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در رسیدن به این مهم  باشگاه را یاری خواهند کرد.

جنامی تصریح کرد: در سال‌های گذشته که تیم صنعت نفت به لیگ برتر راه یافته بود متاسفانه با حاشیه‌ای که برای این مجموعه درست شد در روند آن وقفه ایجاد کرد و متاسفانه حاشیه‌های خارج از زمین مسابقه نهایتاً تیم محبوب مردم شهر آبادان را راهی لیگ یک کرد. وی در همین خصوص خاطرنشان کرد: با درس گرفتن از تجربیات گذشته باید در راستای جلوگیری از ایجاد حواشی مضر برای تیم تلاش کرد.

منتشر شده در تاریخ ۱۸ دی ساعت ۱۳:۵۷

آخرین اخبار موسسه