عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

جوکار: زیر بار تغییر زمان بازی مقابل تیم استقلال در جام حذفی نمی‌رویم

مدیر رسانه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به هیچ عنوان زیر بار تغییر زمان بازی نیمه نهایی جام حذفی نمی‌رویم.

امین جوکار در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: مجموعه صنعت نفت و مردم آبادان به هیچ عنوان زیر بار تغییر زمان بازی نیمه نهایی جام حذفی نمی‌روند.

وی اضافه کرد: تیم ما در شرایطی هفته گذشته مقابل سپیدرود وارد میدان شد که تمرینات پیش از این دیدار را در آلوده‌ترین هوای ممکن برگزار کرد؛ تمرینات تیم صنعت نفت در حالی برگزار شد که آسمان آبادان با خاک یکی بود.

مدیر رسانه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان‌ بیان کرد: استقلال تیم بزرگی است و در یک تیم بزرگ پیش‌بینی هوای روزهای منتهی به مسابقه یک موضوع ساده است؛ به همین خاطر با توجه به تاکید سازمان لیگ این مسابقه باید برگزار شود؛ استقلالیها به هر نحوی که ممکن است باید در این‌ دیدار حاضر باشند.

وی عنوان کرد: در ادوار مختلف پیش آمده که بارها با توجه شرایط جوی با اتوبوس مسافت‌های چند۱۰۰کیلومتری را به خاطر احترام به برنامه‌ریزی سازمان لیگ و‌ احترام تیم میزبان طی کردیم؛ توقع داریم تیم استقلال نیز به این برنامه‌ریزی مقید باشد.

جوکار گفت: یک‌ بار در نیم فصل تاوان انجام بازیهای فشرده را دادیم و‌ در کمترین زمان ممکن ۳بار در آزادی مقابل استقلال و پرسپولیس مسابقه دادیم و تنها تیمی بودیم که تعطیلی نیم‌فصل نداشتیم و نباید شرایط مشابه دوباره به ما تحمیل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آبادان و‌ هواداران صنعت نفت آماده و‌ مهیای بازی در روز ۳شنبه هستند و بازی باید در همین روز برگزار شود.

منتشر شده در تاریخ ۹ بهمن ساعت ۸:۵۳

آخرین اخبار موسسه