عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

سرجیو: در تمام بازی توپ را در اختیار داشتیم

پائولو سرجیو پس از تساوی یک بر یک تیم صنعت نفت مقابل گسترش فولاد گفت: ثبات در کاری تیمی ایجاد می‌شود، نه در کار انفرادی.

وی تصریح کرد: در تمام دقایق بازی توپ را در اختیار داشتیم، اما نیاز داریم که سرعت بیشتر را چاشنی کار خود قرار دهیم تا تعادل تیم حریف را بشکنیم و موقعیت ایجاد کنیم. با این حال موقعیت‌های خوبی به وجود آوردیم، اما با یک اشتباه گل خوردیم و در موقعیت خطرناکی قرار گرفتیم. گرفتن یک امتیاز بهتر از ترک زمین بدون امتیاز بود، اما فکر می‌کنم استحقاق بیش از اینها را داشتیم.

سرمربی تیم صنعت نفت گفت: ممکن است هر کسی اشتباه کند. فوتبال همین است. با این حال کاملاً به گردان اطمینان دارم. در فوتبال ممکن است اشتباه اتفاق بیفتد. فوتبال هم مانند زندگی است. شما باید برای هر جزئیاتی زحمت بکشید و نمی‌شود با یک اشتباه، کار بازیکن را ارزیابی کنید. گردان برای ما خوب بازی کرد.

سرجیو با اشاره به نیاز تیمش به یک مهاجم خاطرنشان کرد: امروز نیاز داشتیم که یک مهاجم توپ را بگیرد، آن را در زمین حریف بچرخاند و موقعیت ایجاد کند. با همکارانم صحبت کردم و این یکی از مشکلاتی است که باید آن را حل کنیم. از بهنام برزای به خاطر این که فعلا در پست غیرتخصصی خود بازی میکند قدردانی میکنم و امیدوارم مهاجم برزیلی ما در هفته آینده به ایران بیاید.

منتشر شده در تاریخ ۱۲ مرداد ساعت ۲۳:۴۰

آخرین اخبار موسسه