عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

دیر یاز زود جواب تلاش‌های‌مان را می‌گیریم/ به نتیجه‌گیری مقابل نفت تهران خوشبینم

 

هافبک تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به تلاش‌هایی که داریم در روزهای آتی نتایج بهتری خواهیم گرفت.

زبیر نیک نفس در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به نظر من انسان در هر زمینه‌ای وظیفه خودش را به درستی انجام بدهد، دیر یا زود جواب تلاش‌ها و زحماتش را می‌گیرد.

وی اضافه کرد: وقتی هر روز در تمرین و در هر مسابقه نهایت تلاش خود را می‌کنیم بالاخره روزی نتیجه می‌گیریم، شاید در یک یا ۲مسابقه تیم پیروز میدان نباشیم ولی در نهایت موفق می‌شویم؛ این موضوع را در زندگی شخصی‌ام نیز تجربه کرده‌ام.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: هواداران عزیز ما در بازی‌های گذشته-به ویژه بازی با فولاد- از نزدیک دیدند که که هیچ چیزی کم نگذاشتیم، به همین خاطر از تیم حمایت می‌کنند و دلیل اصلی این موضوع این است که قالب مردم آبادان فوتبال را به خوبی می‌فهمند.

وی به بازی بعدی تیمش مقابل نفت تهران اشاره کرد و افزود: در لیگ برتر هر بازی به اندازه خودش سخت است و نباید به این موضوع فکر کنیم که نفت تهران به خاطر مشکلات داخلی‌اش حریف آسانی است.

نیک نفس در همین خصوص بیان کرد: به همان اندازه که برای رویارویی با تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان تمرکز می‌گذاریم باید برای نفت هم جدی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شکل تمرین روزهای اخیر و انگیزه بالای بازیکنان صنعت نفت، به نتیجه‌گیری برابر نفت تهران خوشبین هستم و امیدوار هستم با پیروزی در این مسابقه، روند رو به جلویی برای بازی‌های بعدی داشته باشیم و به هدف‌هایی که داریم برسیم.

https://t.me/sanatenaftofficial

منتشر شده در تاریخ ۱۷ مهر ساعت ۱۰:۳۵

آخرین اخبار موسسه