عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

صنعت‌نفت تیمی برای جابجایی رکوردها/منتظر ۹۷ باشید

صنعت‌نفت لیگ هفدهم، صنعت‌نفتی برای جابجایی رکوردها و تیمی برای خلق رویدادهای نوآورانه-کمی و کیفی-بود.

.

تیم که بنای کار را برای حرکت در مسیر به‌روز بودن گذاشت و از همان روز نخست برای «تیم بودن» تلاش کرد.

.

صنعت‌نفت در حالی لیگ جاری را آغاز کرد که برای نخستین بار در تاریخ این آورد فوتبالی، «نام‌ها» را در آبادان می‌دید، امسال دیگر سال دوری ستاره‌ها از صنعت‌نفت نبود؛ جاسم، پریرا، باتیستا، سزار و … نام‌هایی بودند که آبادانی شدند تا امید از همان بدو کار خودنمایی کند.

.

صنعت‌نفت برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این مجموعه با تجهیزات حرفه‌ای روز دنیا تمرین کرد، در حالیکه شاهد آن هستیم ۲قطب پایتخت در هفته‌های اخیر بالاپوش جی‌پی‌اس را به تمرینات خود اضافه کردند، یاران کمالوند از اولین جلسه تمرین، آمار هر دوندگی را می‌دانستند.

.

در رویدادی نادر، اردوی پیش‌فصل خارجیِ صنعت‌نفت در ترکیه دایر شد تا آبادانی‌ها ضمن بهره‌گیری از محیط‌های حرفه‌ای، بازی با تیمی-یوونتوس رومانی- با استانداردهای فوتبال قدرتی شرق اروپا را نیز تجربه کنند.

.

صنعت‌نفت برای نخستین بار در سال‌های اخیر صاحب یک زمین تمرینی متشخص و آماده شد تا برای فوتبال بازی کردن در زمین‌هایی که به شکل واقعی میدان فوتبالند دغدغه‌ای نداشته باشد.

.

برای نخستین بار-شاید در تاریخ تمام تیم‌های لیگ برتر- همه‌ی خارجی‌های یک تیم سرآمد بودند؛ آمار تاییدکننده این موضوع است؛

به این رکورد بهترین فصل فوتبالی کرار جاسم در ایران را نیز اضافه کنید.

.

صنعت‌نفتِ کمالوند برای اولین بار در تاریخ این مجموعه در جمع ۴تیم پایانی جام حذفی قرار گرفت و یادمان نرود که در همین مسیر برای نخستین بار پرسپولیس را در آزادی شکست داد و فراموش نکنیم که رسیدن به فینال برای آبادانی‌ها به اندازه چند سوت اشتباه فاصله داشت.

.

آبادانی‌ها برای نخستین بار در یک دوره از لیگ برتر به ۳پیروزی با اختلاف ۳گل رسیدند تا نشان بدهند فوتبال زیبا را در اولویت دارند.

.

کمالوند در اتفاقی ریسک‌گونه در یک بازی رسمی ۲بازیکن ۱۷و۱۸ساله را وارد میدان کرد و پیش از این نیز با بازی دادن به جوان‌هایی همچون ساکی، جبیره، مجدمی، رشیدی و کردونی نشان داد که فوتبال آبادان صاحب«آینده» است.

.

اما فراتر از تمام رکوردهای یادشده، صنعت‌نفت امسال کیفی‌ترین رکورد خود را مدیون واژه‌هایی همچون«شخصیت تیمی» و «ثبات جایگاه در جدول» است؛ تیمی که ۹۶ را با تک‌رقمی شدن به پایان رساند تا ۹۷ به دنبال خلق شگفتی‌های بزرگتر باشد.

 

 

منتشر شده در تاریخ ۱۴ اسفند ساعت ۱۰:۲۵

آخرین اخبار موسسه