عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

عیسی‌زاده: حمایت نماینده اول آبادان در مجلس به تیم روحیه داد

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: حمایت دکتر کعبی، نماینده مردم آبادان در مجلس باعث شد که کار را با روحیه مضاعف دنبال کنیم.

علی عیسی‌زاده صبح امروزاظهار داشت: بازیکنان تیم صنعت نفت روز گذشته با غیرت و مردانگی که از خود نشان دادند ثابت کردند که می‌توانند یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر را به لحاظ کیفیت فوتبالی داشته باشند.

وی ادامه داد: همه دیدند که سرجیو در این فصل تا چه اندازه به بازیکنان جوانی که آینده فوتبال آبادان هستند؛اطمینان دارد، بازیکنانی مثل دریس، سلمانی، جبیره و ساکی و مجدمی بارها در این فصلبرای تیمشان به بازی رفتند و شاهکار روز گذشته این مربی خارجی نیز تعویض‌های طلایی او و به بازی آوردن محمدرضا غبیشاوی بود تا این جوان آینده‌دار آبادانی زننده گل پیروزی‌بخش ما باشد.

وی خاطرنشان کرد: پیروزی مقابل سایپا ما را بیش از پیش مصمم و امیدوار کرد و این تیم با مربی بزرگی که دارد شرایط بهتری را در نیم فصل دوم تجربه خواهد کرد.

عیسی‌زاده تصریح کرد: از همین امروز فعالیت خود را برای جذب بازیکنانی که در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنندآغاز کرده‌ایم و به دنبال آن هستیم که با اضافه کردن چند بازیکن، نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.

وی گفت: حضور آقای عامرکعبی، نماینده اول مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت، باعث شد که شرایط روحی بازیکنان و کادر فنی بالا برود.

وی در همین خصوص افزود:دکتر کعبی هم پیش از بازی و هم بعد از بازی کنار ما بود و به جای اینکه شبیه به برخی چوب لای چرخ تیم بگذارد، حامی صنعت نفت بود و در مسیر سخت پیش‌رو نشان داد که دلسوزاین مجموعه است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی،ورزشی صنعت نفت آبادان ضمن تقدیر از نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آبادان به مسئولانی که به فوتبال نگاهی منطقی، دور از احساس و بی‌توجه به بازی‌های سیاسی دارند؛ نیاز دارد.

منتشر شده در تاریخ ۲۴ آذر ساعت ۱۴:۴۰

آخرین اخبار موسسه