عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

عبداله‌زاده: به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی هستیم

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی هستیم.

علی عبداله‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازی با داماش با توجه به انگیزه بازیکنان حریف، بازی سختی شد، شاید اگر مقابل یک تیم لیگ برتری بازی می‌کردیم بازی تا دقیقه ۱۲۰ طول نمی‌کشید.

وی در همین خصوص اضافه کرد: همدل شده بودیم که سومین پیروزی پیاپی خود را بدست بیاوریم به همین خاطر با وجود اینکه دیر به نتیجه رسیدیم اما در نهایت برنده مسابقه شدیم و نگذاشتیم بازی به ضربات پنالتی بکشد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: کسب ۳پیروزی پست سر هم در لیگ برتر و جام حذفی انگیزه‌هایمان را برای ادامه کار بالاتر برده است و باید تلاش کنیم که این روند را حفظ کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اشاره کرد و افزود: گسترش فولاد به دنبال خروج از بحران است ولی این موضوع دلیلی نمی‌شود که ما برای پیروزی به میدان نرویم.

عبداله‌زاده عنوان کرد: به هر حال آقای کمالوند سرمربی تیم گسترش بوده است و شناخت ایشان از تیم حریف به صنعت نفت کمک می‌کند. در نهایت امیدوار هستم که چهارمین پیروزی متوالی را در خانه به هواداران‌مان تقدیم کنیم.

 

 

منتشر شده در تاریخ ۸ آبان ساعت ۱۳:۱۸

آخرین اخبار موسسه