عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

عیسی‌زاده: در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر سرجیو هستیم

علی عیسی‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا، با بیان این‌ که در حال مذاکره با بازیکنان مد نظر سرجیو جهت تقویت تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر هستیم، اظهارکرد: تیم در حال استراحت است و باشگاه نیز در حال مکاتبه با باشگاه‌های بازیکنان مدنظر سرجیو است. هنوز لیست خروجی مشخص نشده است و ابتدا باید بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

وی درباره این‌‌که گفته می‌شود برزای و ایمانی قصد جدایی از این باشگاه را دارند، گفت: تاکنون صحبتی با باشگاه نداشته‌اند. همچنین این‌‌ که آن‌ها مصاحبه می‌کنند که قصد جدایی دارند، کار غیرحرفه‌ای است و تبعاتی دارد که باید بپذیرند. اکبر ایمانی نیز با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند یک‌طرفه فسخ کند.

مدیرعامل باشگاه صنعت فت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد سرجیو در نیم‌فصل اول رضایت دارید؟ عنوان کرد: بله، باتوجه به محدودیت‌هایی که ابتدای فصل داشتیم و نتواستیم آن طور که باید و شاید خودمان را تجهیز کنیم، از عملکرد سرجیو بسیار راضی هستیم. این مربی خارجی به تعدادی از بازیکنان خروجی آکادمی نفت آبادان نیز فرصت داد که این برای ما بسیار مهم است و با تقویت تیم در نیم‌فصل دوم یقین داشته باشید که تیم صنعت نفت جایگاه خوبی کسب می‌کند.

وی درباره نظر یکی از پیشکسوتان خوزستان که عنوان کرده بود تیم‌های استقلال خوزستان، نفت آبادان و نفت‌مسجدسلیمان در صورتی که تقویت نشوند از کاندیداهای سقوط هستند، گفت: نمی‌دانم این پیشکسوت برچه اساسی نفت آبادان را کاندیدای سقوط می‌داند.صد در صد تیم را تقویت می‌کنیم و بارها نیز گفته‌ام که تیم صنعت نفت آبادان در فصل جاری لیگ برتر تغییرات بسیاری داشت و تنها دو بازیکن از فصل قبل در ترکیب فعلی تیم حضور دارند. شاکله تیم ما تغییر کرده است و نیاز به زمان داریم. تیم در حال شگل گرفتن است و این توان را داریم که به نیمه بالایی جدول برسیم. خیال همه نیز راحت باشد.

عیسی‌زاده هم چنین درباره نظر برخی مبنی بر این‌ که تیم صنعت نفت آبادان با نظر سرجیو بسته نشده است نیز عنوان کرد: اصلاً به این صورت نیست و یک بازیکن هم بدون نظر این مربی جذب نشد. این مربی تا پیش از این‌که به آبادان بیاید، نزدیک به۲۰ بازی تیم را دیده بود و در اولین جلسه با بازیکنان، کاملاً آن‌ها را میشناخت و آن‌ها را با اسم‌هایشان صدا می‌کرد که حتی بازیکنان ما تعجب کرده بودند. نمی‌دانم کسانی که هیچ اطلاعی از یک تیم ندارند، چرا به خودشان اجازه می‌دهند که اظهارنظر کنند. متاسفانه عده‌ای عادت کرده‌اند که چشم بسته حرف بزنند.

به هر حال این‌ که تیم بدون نظر سرجیو بسته شد را تایید نمی‌کنم و توصیه من به افرادی که قصدشان تنها اظهار نظر است و با حرف‌هایی که اصلاً درست نیست، آرامش یک تیم را برهم می‌زنند، این است که با مستندات صحبت کنند. در چند بازی پایانی لیگ نیز از جوانان آبادانی در ترکیب استفاده کردیم که تاثیرگزار هم بودند. ما این بازیکنان را سال‌‌های قبل هم داشتیم ولی جایی در ترکیب نداشتند و باید سرجیو را تحسین کرد که این‌ قدر جرات دارد که در بازی‌های تحت فشار از این جوانان استفاده کند.

منتشر شده در تاریخ ۴ دی ساعت ۱۵:۰۵

آخرین اخبار موسسه