عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

عیسی‌زاده: از نظر پرداخت دستمزد بازیکنان، در جمع ۳ تیم بالای لیگ هستیم

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: از نظر پرداخت دستمزد به بازیکنان در جمع ۳ تیم بالایی لیگ برتر هفدهم هستیم.

علی عیسی‌زاده با حضور در برنامه رادیویی «مثلث» از صدای مرکز آبادان اظهار داشت: از سال ۹۳-۹۴ که هیات مدیره فعلی وارد مجموعه صنعت نفت شد اهدافی را متصور شد و به آنها رسید.

وی افزود: زمانی که مسئولیت گرفتیم تیم در لیگ یک حضور داشت، هدفگذاری کردیم تا ظرف ۲سال لیگ برتری شویم، بعد از صعود تیم را حفظ کنیم و در لیگ هفدهم به تثبیت برسیم که تمام این اهداف عملی شدند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان با اشاره به این مهم که در لیگ هجدهم به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم که این هدف با قدرت و امکانات بیشتر محقق شود.

وی اضافه کرد: نسبت به سالهای گذشته هزینه بیشتری کردیم و از این جهت در بین ۵ یا ۶ تیم اول لیگ هفدهم بودیم این در حالی است که در لیگ شانزدهم از این نظر در بین ۳ تیم آخر لیگ بودیم.

عیسی‌زاده ضمن تقدیر ویژه از سازمان منطقه آزاد اروند به خاطر حمایت مالی از تیم فوتبال صنعت نفت، بیان کرد: مهندس زمانی و همکارانش حمایت بی‌دریغی را از ما داشتند و در این بین نمایندگان آبادان در مجلس، امام جمعه محترم و سایر مسئولان نیز ما را تنها نگذاشتند.

وی گفت: به لحاظ پرداخت دستمزد بازیکنان، در جمع ۳ تیم برتر ایران هستیم و به صورت میانگین نزدیک به ۷۰ درصد پرداختی داشته‌ایم که برخی از بازیکنان ۸۰ درصد و برخی دیگر هم بیش از ۵۰ درصد دریافتی داشته‌اند و این در حالیست که به عنوان مثال ذوب‌آهنی که در لیگ آسیایی حضور دارد هنوز به ۶۰ درصد پرداخت نرسیده است.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: به هر تقدیر همانطور که پاداش برای بازیکنان وجود دارد جریمه هم باید لحاظ شود.

وی ضمن تشکر ویژه از مهندس دائم‌الذکر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان تصریح کرد: این مجموعه از لحاظ قانونی شرایط کمک مالی به باشگاه را ندارند ولی همیشه کنار ما بوده است.

عیسی‌زاده با بیان این موضوع که در بحث تیم‌های پایه‌ای تا رسیدن به شرایط ایده‌آل فاصله داریم، گفت: یقیناً با حمایت دلسوزانه منطقه آزاد اروند به دنبال آن هستیم که در ۲ تا ۳ سال آینده به جایی برسیم که بیشتر بازیکنان تیم اصلی از تیم‌های پایه‌ای تشکیل شوند کما این که در لیگ یک ۱۷ بازیکن را از تیم‌های پایه‌ای در فهرست تیم بزرگسالان داشتیم.

وی گفت: امسال در تهران، بروجرد، کردان و ترکیه اردو داشتیم، از وسائل تمرینی و تجهیزات نوین استفاده کردیم، با حمایت پالایشگاه بهترین زمین تمرینی و مسابقه را فراهم کردیم و هیچ کوتاهی نکردیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: پیش از این محل باشگاه صنعت نفت به هیچ عنوان در‌شان این مجموعه نبود و با حمایت پالایشگاه محل فعلی را بازسازی کردیم و باشگاهی متناسب با نام بزرگ صنعت نفت ایجاد  کردیم.

وی افزود: خوابگاه و رستورانی را در کنار باشگاه ایجاد کردیم تا در بحث کاهش هزینه‌های جاری گام بزرگی را برداشته باشیم.

عیسی‌زاده با تاکید بر این موضوع که کسب سهمیه آسیایی کار سختی است، گفت: برای عملی شدن این هدف بزرگ باید یک همت جمعی وجود داشته باشد و تمام مسئولان همانند گذشته کنار ما باشند.

وی در ادامه با ورود به بحث انتخاب کادرفنی تیم فوتبال صنعت نفت برای لیگ پیش‌رو بیان کرد: گمانه‌ها و اسامی زیادی این روزها برای حضور در تیم صنعت نفت شنیده می‌شود ولی در این خصوص باید در هیات مدیره به جمع‌بندی نهایی برسیم ولی تصمیمات خوبی را در این خصوص خواهیم گرفت.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت گفت: با کرار جاسم قرارداد بستیم و با بازیکنان برزیلی هم صحبتهای خوبی داشته و توافقات مناسبی حاصل شده است که در روزهای آتی در این خصوص اخبار رسمی را منتشر خواهیم کرد.

منتشر شده در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ساعت ۱۴:۴۳

آخرین اخبار موسسه