عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

افتخاری دیگر برای آکادمی فوتبال صنعت نفت آبادان

به گزارش تارنمای رسمی موسسه، افتخار دیگری برای تیم‌های پایه و آکادمی فوتبال صنعت نفت آبادان رقم خورد. «محمد رضا غبیشاوی» مدافع مستعد و آینده‌دار تیم نوجوانان صنعت نفت همراه با تیم ملی نوجوانان کشورمان موفق شد نایب قهرمان قاره آسیا شود و جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ کشور هند را کسب کند. مسابقات قهرمانی تیم‌های ملی زیر ۱۶ سال قاره آسیا امسال در کشور هند برگزار شد. غبیشاوی با درخشش خود در ترکیب ثابت تیم ملی کشورمان بارها از باز شدن دروازه این تیم جلوگیری کرد و یکی از ارکان اصلی نایب قهرمانی تیم ملی در رقابت‌های امسال بود.

محمدرضا غبیشاوی

محمد رضا غبیشاوی تنها یکی از صدها بازیکن پروش یافته در آکادمی فوتبال صنعت نفت آبادان است. تیم‌های پایه صنعت نفت با برخورداری از کادر مدیریتی و فنی مجرب در سال‌های اخیر با کشف، شناسایی، و پرورش استعدادهای فوتبالی حاضر در شهر آبادان و شهرهای همجوار و تقدیم این بازیکنان به تیم‌های ملی رده‌های مختلف کشورمان دست به افتخارآفرینی برای شهر زده است. آکادمی فوتبال طلایی‌پوشان علاوه بر این که بارها افتخار دعوت بازیکنان پرورش یافته خود را به تیم‌های ملی کشورمان به دست آورده، معدنی غنی جهت تامین و تزریق بازیکنان بومی به تیم‌های بزرگسال صنعت نفت و صنعت نفت نوین آبادان است.

حسین بغلانی، علی عبداله‌زاده، محمد زبیر نیک نفس، محمود داری‌زاده، محمد دریس، مسلم مجدمی، و … که عملکرد درخشان آنها در ترکیب تیم بزرگسالان صنعت نفت تحسین فوتبالی‌ها را برانگیخته است همه از خروجی‌های آکادمی فوتبال طلایی‌پوشان هستند. سجاد مشکل‌پور (سایپای البرز)، بهنام برزای (استقلال تهران)، سید فاخر تهامی (تراکتورسازی تبریز)، هادی محمدی (تراکتورسازی تبریز)، و دهها بازیکن دیگر که در تیم‌های لیگ برتری و دسته یکی فوتبال کشور به میدان می‌روند نیز از خروجی‌های کارخانه بازیکنسازی طلایی‌پوشان هستند.

موفقیت‌های تیم‌های پایه و آکادمی فوتبال صنعت نفت در معرفی و پرورش استعدادهای غنی و بومی حاضر در منطقه، این مجموعه را به یکی از قوی‌ترین آکادمی‌های فوتبال کشور تبدیل ساخته تا جایی که سال گذشته در مجموع ۱۷ بازیکن از تیم‌های پایه این باشگاه از سوی مربیان تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف به اردوهای تیم‌های ملی فراخوانده شد. برنامه‌های مدون استعدادیابی و آموزشی آکادمی و مدرسه فوتبال صنعت نفت آبادان که با نظر ویژه هیئت مدیره و مدیریت این باشگاه در دست پیگیری است نوید بازگشت روزهای طلایی و آینده درخشانی را به فوتبالدوستان آبادانی ‌می‌دهد.

منتشر شده در تاریخ ۱۲ مهر ساعت ۹:۳۶