عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

فرهانی: هیچ بازیکنی بزرگتر از نام آبادان نیست/ مبادله و معاوضه نمی‌کنیم

مربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: بازی سختی بود ما می‌دانستیم وانتظار داشتیم که این بازی بازی سختی باشد و واقعاً بچه‌ها از جان مایه گذاشتند.

در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال دو تیم صنعت نفت آبادان و سایپا در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود نفت آبادان به پایان رسید.

کاظم فرهانی در پایان این دیدار اظهار داشت: بازی سختی بود ما می‌دانستیم  و انتظار داشتیم که این بازی بازی سختی باشد اما خوب خدا را شکر جا دارد از کاپیتان تیم تشکر کنم و تمام ازنفرات تیم تشکر کنیم واقعاً از جان مایه گذاشتند، شرایط سخت بود اما خوب خدا را شکربا تلاشی که بچه‌ها کردند و درایتی که کادر فنی و دعای که دوستان قلب‌ و دل‌شان با ما بود خدا را شکر سه امتیاز این بازیرا گرفتیم. ما دو ماه استراحت داریم که ان‌شاءالله بتوانیم در این دو ماه نقاط ضعف‌و قوت‌مان را ترمیم کنیم. ما سه الی چهار بازیکن به تیم اضافه خواهیم کرد مطمئناً بعداز استراحت دو ماه یا ۵۰ روز ان‌شاءالله که این پیروزی باعث شود ما روند قابل قبولیرا در نیم‌فصل دوم داشته باشیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود در مورد ایمانی بازیکن تیم صنعت نفت گفت:‌ ایمانی فوتبالیست بزرگی است اما مطمئناً بزرگتر از تیم صنعت نفت نیست.صنعت نفتِ دهداری و قاسم‌پور بگویم. ایمانی یک سال با تیم قرارداد دارد و مؤظف است یک فصل با ما کار کند و اگر شرایط طوری شد که امکانپذیر نبود که با ما بماند ما هم شرایط خودمان را داریم و مطمئناً اگر بازیکنی مورد نظر کادر فنی باشد که بتواند کارایی او بهتر و بیشتر از ایمانی باشد شک نکنید که ما اول منافع تیم را در نظر می‌گیریم وبعد منفعت بازیکن را.

مربی تیم صنعت نفت در مورد جاسم کرار گفت: از اینکه کرار فوتبالیست بزرگی است شکی در آن نیست اما مطمئن باشید باز هم می‌گویم تیم نفت آبادان متکی به یک بازیکن نیست. مطمئن باشید که روند رو به رشد تیم به این بازیکن متعلق نیست با اینکه برای کرار جاسم خیلی احترام قائل هستم او بازیکن بزرگی است و همیشه کمک‌حال ما بوده اما این تیم نفت آبادان است.

فرهانی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد:‌ تکلیف بغلانی فکر می‌کنم ان‌شاءالله با درایتی که مدیریت و سرمربی دارد این مشکل حل شود. حسین بغلانی فوتبالیست بزرگی است بی‌شک او زحمت کشیده و امیدوارم که این قائله ختم به خیر شود.

مربی تیم صنعت نفت خاطرنشان کرد: همه ما برای موفقیتتیم صنعت تلاش می‌کنیم. نظرها همه مختلف است در حال حاضر هیچکسی را شما نمی‌توانید پیدا کنید که همه موافق آن باشند اما من برد را به همه دوستان تبریک می‌گویم به هرحال آنها ناراحت بودند. اما خدا را شکر که همه خوشحال برگشتند.

فرهانی در پاسخ به این سؤال که ایمانی گویا می‌خواهدبه تیم تراکتورسازی برود و ما یک بازیکن در آن تیم داریم به نام عبدالله‌زاده آیا شرایط برای معاوضه کردن این دو بازیکن وجود دارد، گفت: ما حتماً بازیکن جذب خواهیم کرد. من فکر می‌کنم حتماً در ۳ تا ۴ پست بازیکن نیاز داریم. عبدالله‌زاده هم بازیکن خوبی است و بچه‌ این شهر است اما اکبر ایمانی یک سال با ما قرارداد دارد و ما قصد مبادله و معاوضه نداریم و اگر قرار است بازیکن جذب کنیم قطعاً بازیکن جذب خواهیم کرد اما معاوضه نمیکنیم فکر نمی‌کنم . فردا سرمربی راهی کشورش شود و احتمالاً ۳-۴ روز آینده اعلام خواهدشد و باشگاه دوست دارد بازیکنان با کیفیت‌تری را به تیم اضافه کند.

وی گفت: شروع فصل فکر می‌کنم بیشترین کسی که زیر فشاربود من بودم که محمد دریس در حد تیم دوم نیست. به همین دلیل خیلی زیر فشار بودم هرجا می‌رفتم اما من به او ایمان داشتم و مطمئن باشید که محمد دریس هر وقت شرایط فراهم شد تا داخل دروازه بایستد چون کنار او دروازه‌بانی مثل شهاب گردان که دروازه‌بان کمی نیست حضور دارد. مطمئناً‌ روز به روز او بهتر و بهتر رشد می‌کند و هر وقت شرایط برای او فراهم شد هیچ فرقی نمی‌کند اسم می‌خواهد شهاب باشد یا محمد باشد. تازه ما ۲ گلرجوان دیگر داریم به نام پارسا و علوانی که آنها نیز زحمت می‌کشند داریم.

وی خاطرنشان کرد‌:‌ من فکر می‌کنم بالوتلی چند بازیاست که از او استفاده می‌کنیم قبلاً کمتر از او استفاده می‌شد اما من این را بگویم که هر کسی شرایطش در تمرین بهتر باشد معمولاً از او استفاده می‌شود و بالوتلی در همین۲-۳ هفته اخیر شرایط خوبی در تمرین داشت او هم در حال حاضر تلاش خود را می‌کند کادرفنی این بازیکن و دیگر بازیکنان را آنالیز می‌کنند و مطمئن باشید اگر قرار است تصمیمگرفته شود بهترین تصمیم برای تیم گرفته خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ ۲۳ آذر ساعت ۱۱:۳۲

آخرین اخبار موسسه