عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

فقط به پيروزي مقابل نفت تهران فكر ميكنيم/ به جدول برميگرديم

 

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازي برابر نفت تهران تنها به پيروزي فكر ميكنيم.

مرتضي اسدي ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي موسسه فرهنگي ورزشي صنعت نفت آبادان اظهار كرد: ٢بازي خوب را انجام داديم و فرصتهاي زيادي را به گل تبديل نكرديم تا جاييكه در بازي برابر سپيدرود ميتوانستيم با ٦گل زده از زمين خارج بشويم.

وي با اشاره به اين موضوع كه بدشانسي در ٢بازي اخير گريبان تيم فوتبال صنعت نفت را گرفته است؛ بيان كرد: با اين وجود هم كادر فني و هم بازيكنان عزم خود را جزم كرده اند تا وقفه ايجاد شده ميان نتايج خوب را از بين ببرند.

اسدي ادامه داد: از تمام هواداران صنعت نفت قدرداني ميكنيم و شك نكنيد كه همه تلاش ما اين است كه دل آنها را شاد كنيم و در برابر ايشان سربلند باشيم.

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه كرد: اعتقاد ما اين است كه صنعت نفت امسال متحول شده است و به نتيجه گيري در ادامه ليگ خوشبين هستيم.

وي با بيان اين موضوع كه به جز بردن تيم نفت تهران به چيز ديگري فكر نميكنيم؛ افزود: تمام توانمان را ميگذاريم تا به كسب اين ٣امتياز خانگي به جدول برگرديم.

اسدي عنوان كرد: صنعت نفت متعلق به مردم است و هواداران اين تيم ولي نعمت ما هستند؛ اين عزيزان به گردن ما حق دارند و اميدوار هستيم كه در بازيهاي آتي نيز با حمايت خود ما را دلگرم كنند.

وي با بيان اين مهم كه صنعت نفت امسال در ٢جبهه ليگ برتر و جام حذفي حضور دارد، خاطرنشان كرد: امسال تيم شايسته اي هستيم و با حمايت هواداران پرشورمان اين توان را داريم كه اتفاقات خوبي را رقم بزنيم.

 

 

منتشر شده در تاریخ ۷ مهر ساعت ۱۶:۴۰

آخرین اخبار موسسه