عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

ماهی‌گیری از آبی که گل‌آلود نیست

 

در حالی که تیم صنعت نفت در آخرین دیدار خود در جام حذفی فوتبال کشور، با اقتدار بر حریف هم‌استانی خود غلبه کرد، عده‌ای به دنبال ماهی گرفتن از آبی که حتی گل‌آلود هم نیست؛ هستند.

تلخ کردن شیرینی این پیروزی بر کام هواداران واقعی تنها از آنهای برمی‌آید که فقط ماسک هواداری بر چهره دارند و با زمین خوردن صنعت نفت به خاطر رسیدن به اهداف شخصی‌شان، خوشحال‌ترین آدمهای روزی زمین خواهند بود.

کنش و و واکنش ورزشی بوجود آمده میان پائولو سرجیو و اکبر ایمانی قطعا در محدوده میدان فوتبال بوده و همگان به عینه دیدند که بعد از آن تعویض سرجیو و ایمانی بارها یکدیگر را در آغوش کشیدند.

هوادارنماها دیدند که تصویر سلفیِ شادی بازیکنان در رختکن را فردین عابدینی‌ای ثبت کرد که در روز بازی با استقلال خوزستان بر روی نیمکت نشسته بود، یا سرود خوشحالی در همان رختکن را حسین بغلانی‌ای خواند که به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داد.

چرا نمی‌بینید که بهنام برزایِ مصدوم در خانه نمی‌نشیند و برای آنکه کنار همبازیانش باشد به اهواز می‌آید.

روی صحبت ما با اندک هوادارنماهایی‌ست که در روزهای اخیر به دنبال ایجاد نفاق میان مجموعه صنعت نفت هستند و فعالیتهای خود در فضاهای مجازی-که بعضا حتی به فحاشی به بازیکنان نیز منجر شده است- را بیشتر از قبل کرده‌اند، است؛

مسیر خود را از عزیزانی که منطقی و عاشقانه تنها صنعت‌نفت‌شان را دوست دارند جدا کرده و آسیبی به همدلی مجموعه نزنید.

منتشر شده در تاریخ ۱۴ مهر ساعت ۱۰:۵۲

آخرین اخبار موسسه