عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

عیسی‌زاده: مردم آبادان را یک هفته‌ای ویران کردند / شکایت از فغانی به فیفا

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان، گفت:‌ فریدون اصفهانیان از فدراسیون برود، او باید شغل دیگری را اختیار کند.

علی عیسی‌زاده درمورد تساوی یک بر یک فولاد و صنعت نفت و پنالتی که داور در اواخر بازی برای فولاد گرفت، عنوان کرد: ما نمی‌دانیم فدراسیون و کمیته داوران چه می‌کنند، هفته گذشته مقابل استقلال آن بلا را سر ما آوردند و امروز مقابل فولاد خوزستان هم این اتفاق افتاد اگر فدراسیون نمی‌تواند داور تعلیم کند به ما بگویند داور از خارج بیاوریم و هزینه‌اش را پرداخت کنیم. قرار نیست داوران سر ما را ببرند، ‌اگر قرار است این هزینه‌ای که ما انجام دادیم به جوی آب برود پولش را برای داوری بدهیم تا حق‌مان خورده نشود.

وی افزود: فریدون اصفهانیان از فدراسیون برود، او باید شغل دیگری را اختیار کند دیگر این اتفاقات بس است. صنعت نفت را ویران کرده‌اند، مردم آبادان را طی این هفته نابود کرده‌اند.

مدیرعامل صنعت نفت در ادامه تاکید کرد: یک جام درست کنید به پرسپولیس بدهید و یک جام هم به استقلال بدهید ۳-۲ تیم صنعتی هم که آقایان فدراسیون دنبالشان هستند را هم بالا بیاورند و ما را هم به امان خدا رها کنند به این شکل که نمی‌توان کار کرد. واقعا این شرایط داوری عجیب است ما در حال شکایت از تیم داوری فغانی به فیفا هستیم و می‌‌خواهیم بگوییم او را به جام جهانی نبرید چرا که ابروی ایران می‌رود، چطور می‌شود چهار اشتباه تاثیرگذار علیه ما انجام دهند این اشتباهات نتیجه بازی را عوض کرد.

منتشر شده در تاریخ ۱۵ بهمن ساعت ۹:۲۲

آخرین اخبار موسسه