عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

من و كرار برادر هستيم/ تجربه مرتضي اسدي براي ما يك امتياز است

 

مدافع تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: رابطه من و كرار جاسم همانند ٢برادر است.

حسين بغلاني عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي موسسه فرهنگي، ورزشي صنعت نفت آبادان اظهار داشت: هواداران، صنعت نفت متحولي را تماشا ميكنند و اين تيم جذاب، تحولش را مديون فشارهايي است كه آقاي كمالوند پيش از فصل به بازيكنان آورد.

وي از نظم كاري سرمربي تيمش گفت و افزود: اميدوار هستم كه با اين شرايط در هفته هاي آتي بهتر هم كار كنيم.

مدافع تيم فوتبال صنعت نفت آبادان از پيروزي تيمش مقابل پديده مشهد گفت و افزود: به لحاظ فني در شرايط بهتري بوديم و پيروزي با اختلاف بيش از يك گل گواه اين موضوع است.

وي ادامه داد: نبايد تمركز خود را از دست بدهيم تا در بازي برابر پارس جم هم دست پر از زمين بيرون بياييم.

بغلاني به شرايط تيمش در خط دفاعي اشاره كرد و گفت: حضور بازيكنان جوانتري مثل ساكي و عبداله زاده در كنار تجربه مرتضي اسدي به ما كمك ميكند، بدون شك تجربه بالاي اسدي براي تيم ما يك امتياز بزرگ است.

وي همچنين از رابطه صميمانه اش با كرار جاسم گفت و خاطرنشان كرد: رابطه من و كرار از رابطه دوستانه فراتر رفته است و حالا ما ديگر شبيه به ٢برادر هستيم.

بغلاني در همين خصوص بيان كرد: در اين چند بازي اخير همه ميزان بالاي توانايي كرار را ديدند و متوجه شدند كه اين بازيكن تا چه اندازه توانمند است.

وي در پايان ضمن تقدير ويژه از هواداران تيم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان كرد: در روزي كه حتي خيابانهاي آبادان هم خلوت بود، ورزشگاه تختي آبادان با وجود هواي شرجي و گرم پر از تماشاگر بود، بايد دست تك به تك اين هواداران را بوسيد.

منتشر شده در تاریخ ۲۲ مرداد ساعت ۱۸:۰۳

آخرین اخبار موسسه