عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

سالاری: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری تیم نفت را شکست بدهیم

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری تیم نفت تهران شکست بدهیم.

ناصر سالاری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان به پیروزی تیمش مقابل نفت تهران اشاره و اظهار کرد: بازی خوبی را ارائه دادیم و گواه این موضوع آن است که با نتیجه‌گیری از زمین خارج شدیم.

وی اضافه کرد: می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتر نفت را شکست بدهیم ولی با توجه به بدشانسی‌های هفته‌های قبل پراسترس وارد زمین شدیم که با این پیروزی از شرایط قبلی جدا شدیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که سومین بازی بدون گل خورده خود را در لیگ جاری تجربه کرد، در این خصوص گفت: بدون تردید برای هر دروازه‌بانی گل نخوردن در یک مسابقه فوق‌العاده لذتبخش است ولی بیشتر از این موضوع، برد صنعت نفت حائز اهمیت است.

وی از بازی بعدی صنعت نفت آبادان در لیگ برتر گفت و اضافه کرد: قطعا بازی سختی را مقابل سیاه‌جامگان پیش رو داریم و تغییر کادرفنی این تیم، انگیزه را برای نماینده مشهد در لیگ برتر بیشتر کرده است.

سالاری خاطرنشان کرد: بازیکنان سیاه‌جامگان می‌خواهند خودشان را به آقای مرزبان نشان بدهند ولی ما بدون توجه به این موضوع برای کسب نتیجه لازم به مشهد می‎‌رویم تا شرایط‌مان در جدول را باز هم بهتر کنیم.

منتشر شده در تاریخ ۲۴ مهر ساعت ۱۳:۲۴

آخرین اخبار موسسه