عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

هفت پنالتی تیم صنعت نفت از ابتدای لیگ گرفته نشده است/به بازیکنانم اطمینان دارم

پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان بازی با نساجی گفت: ابتدای فصل شنیدم داوران جلسه گذاشتند که کرار جاسم تمارض زیاد می‌کند و خطای روی او را اعلام نکنند. تا الان شش،‌ هفت پنالتی روی این بازیکن را اعلام نکرده‌اند. این اصلا عادلانه نیست. اگر تمارض می‌کند به او کارت زرد بدهند اما اگر خطا است،‌ پنالتی بگیرند. من اصلا به بازیکنانم نمی‌گویم تمارض کنید و پنالتی بگیرید. من به داوران احترام می‌گذارم،‌ کار آنها سخت است اما دیگر این کارها زیاد شده است.

وی افزود: نساجی تیمی سازمان یافته است و خیلی خوب دفاع می کند با این حال چندین موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و بازیکنانم خیلی خوب بازی کردند و به آنها افتخار می‌کنم. بازی خوبی به نمایش گذاشتیم به خاطر یک اشتباه روی یک ضربه ایستگاهی سه امتیاز بازی را نتوانستیم بگیریم.

وی گفت: اصلاً نگران نیستیم برخی می‌خواهند ما نگران شویم و بگویند که صنعت نفت قادر به بردن نیست و اعتماد به نفس را از تیم بگیرند و ما را تحت فشار بگذارند اما ما خوب فوتبال بازی می‌کنیم، فقط یک باخت آوردیم و بازی با پیکان هم برای ما هنوز تمام نشده است. این مسائل مطرح می‌شود.

وی گفت: من با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم اگر اشتباهات داوران نبود شاید اکنون ما در رده چهارم و پنجم جدول بودیم، من به بازیکنانم اطمینان دارم اما آنچه اتفاق می‌افتد اصلاً عادلانه نیست.

وی در مورد تساوی امروز گفت: فوتبال همین است، سه نتیجه دارد؛ برد، باخت یا مساوی. اما جالب است که امروز داور در هتل و قبل از بازی به جاسم کرار می‌گوید اگر دایو بزنی من به تو کارت زرد می‌دهم، داور امروز با چنین ذهنیتی وارد زمین شد و قضاوت کرد.

منتشر شده در تاریخ ۲ آذر ساعت ۱۹:۴۸

آخرین اخبار موسسه