عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

تیم صنعت نفت با گل‌های برزیلی رستگار شد

صنعت نفت با گل‌های آگوستو سزار و شیمبا، دو بازیکن برزیلی خود موفق شد پدیده را در آبادان شکست دهد و به رده چهارم جدول صعود کند.

شاگردان فراز کمالوند لیگ را با پیروزی خانگی مقابل استقلال شروع کرده بودند و هفته قبل در دیداری نزدیک از سایپا شکست خوردند اما امشب توانستند دوباره در آبادان جشن شادی بگیرند و با دو گل سزار و پریرا برابر پدیده‌ای که از دو بازی گذشته ۴ امتیاز داشت به برتری برسند و با کسب ۶ امتیاز رتبه چهارم جدول را از آن خود کنند.

صنعت نفت آبادان: ناصر سالاری، علی عبدالله‌زاده، مرتضی اسدی، حسین بغلانی، حسین ساکی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار(۵۰- محمدزبیر نیک‌نفس)، کرار جاسم(۹۰- مسلم مجدمی)، محمد شادکام، امید جهانبخش(۵۹- فرید بهزادی‌کریمی) و لوسیانو پریرا.

سرمربی: فراز کمالوند

 

پدیده مشهد: شهاب گردان، محمدحسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، سید عبدالله حسینی، اکبر ایمانی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی(۷۹- مرتضی منصوری)، معین عباسیان(۶۴- حسین مهربان)، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری(۴۱- میلاد کمندانی) و محمد قاضی.

سرمربی: محمدرضا مهاجری

اخطار:

محمدرضا خانزاده(۵۶) اکبر ایمانی(۵۹) از پدیده

مگنو باتیستا(۹۰) از صنعت نفت

شرح بازی

صنعت نفت در دقیقه ۱۹ روی ارسال شروع مجدد جاسم کرار و ضربه سر آگوستو سزار به گل رسید؛ در ادامه بازیکنان آبادانی عقب نکشیدند و با سرعت بالا در کار تیمی باز هم به دنبال گل‌های بیشتر بودند.

پدیده برخلاف هفته قبل که ۴ گل به سپاهان زده بود این بار نمایش هجومی‌ای نداشت که البته ممکن است شرایط آب و هوایی روی عملکرد بازیکنان مهاجری تاثیر گذاشته باشد؛ پدیده روی ارسال از جناحین و شوت‌های از راه دور برنامه داشت که هیچکدام کارساز نبود تا اینکه صنعت نفت روی یک ضد حمله توسط پریرا دومین گل را هم در دقایق پایانی بزند و با خیال راحت کار را دنبال کند؛ تلاش پدیده‌ای‌ها تا اتمام مسابقه ثمری نداشت و نخستین شکست این تیم برابر صنعت نفت رقم خورد.

شرح گل:

صنعت نفت ۱ – پدیده ۰(دقیقه ۱۹: آگوستو سزار): ارسال عالی کرار از روی ضربه آزاد سمت راست میانه زمین را آگوستو سزار مقابل محوطه ۶ قدم با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

صنعت نفت ۲ – پدیده ۰(دقیقه ۸۶: لوسیانو پریرا): فرید کریمی با دریبل عالی خانزاده، خود را در موقعیت تک به تک قرار داد که گردان به خوبی توپ او را مهار کرد اما در ادامه پریرا به راحتی در مقابل دروازه خالی پدیده دومین گل صنعت نفت را به ثمر رساند.

اتفاق ویژه

صنعت نفت با حمایت تماشاگران پُر شور و عاشق فوتبال آبادان در دومین میزبانی فصل هم صاحب سه امتیاز شد؛ آبادانی‌ها که خود را شعبه دوم برزیل می‌دانند، پدیده را با دو گل بازیکنان برزیلی‌شان شکست دادند.

منتشر شده در تاریخ ۲۰ مرداد ساعت ۲۳:۳۱

آخرین اخبار موسسه