عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کردونی: پیش‌بینی می‌کردیم که مقابل تیم داماش بازی سختی داریم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: پیش‌بینی می‌کردیم که در بازی مقابل داماش در جام حذفی بازی سختی را خواهیم داشت.

محمدجواد کردونی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازي مقابل داماش، بازی خوبي بود در اكثر دقايق بازي مالكيت توپ در اختيار ما بود ولي از قبل مي‌شد پيش‌بيني كرد كه بازي سختي را خواهیم داشت.

وی در همین خصوص گفت: معمولا در تقابل تیم‌های لیگ برتری و تیم‌های دسته پایین‌تر، تیم حریف با تمام قوا و انگیزه وارد زمین می‌شود و این موضوع کار را سخت می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: یکی از دلایلی که باعث شد بازی سخت شود این بود در دقایق ابتدایی نیمه نخست به گل نرسیدیم و اگر در ۱۵دقیقه ابتدایی به گل می‌رسیدیم، مسابقه گره نمی‌خورد و کار را با نتیجه بهتری تمام می‌کردیم.

وی بیان کرد: ۲پیروزی اخیر در لیگ برتر ما را به کورس این مسابقات برگرداند و پیروزی در جام حذفی نیز در ادامه کار ما را به هدف‌های‌مان نزدیک‌تر می‌کند.

کردونی ضمن تقدیر از حمایت همیشگی هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از بازی بعدی تیمش مقابل گسترش فولاد گفت و عنوان کرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد همه فكر مي‌كردند كه سياه‌جامگان را راحت ميبريم ولي بازي سختي شد يا بازی با داماش که كار در آن گره خورد؛ با وجود اينكه گسترش این روزها شرايط خوبي در ليگ ندارد اما از حضور مربي خوب و كاربلدی استفاده می‌کند که سابقه‎ي كار كردن در صنعت نفت را نیز دارا است.

وی افزود: امیدوارم که با برنامه‌های فنی آقای کمالوند و راه‌حل‌های تاکتیکی این مربی، برنده بازی مقابل گسترش فولاد تبریز باشیم.

منتشر شده در تاریخ ۷ آبان ساعت ۱۱:۵۴

آخرین اخبار موسسه