عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: سهم من از این پیروزی تقدیم به همسرم/ هیچ شکافی بین من و عیسی‌زاده نیست

فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی صنعت نفت مقابل تیم سایپا که با پیروزی تیم آبادانی همراه شد، اظهار داشت: جا دارد یک تشکر ویژه از هواداران‌مان داشته باشم که ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند. یک تشکر ویژه هم از همسرم دارم. ما دور از یکدیگر هستیم و سهم خودم را از این برد به او تقدیم می‌کنم. خدا را شکر هر سه بازیکن جدید ما خوب بازی کردند و در هفته‌ای که سزار را در اختیار نداشتیم با یک پیروزی پُرگل، شکست تلخ هفته قبل را از یاد بردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: خیلی خوشحالم بعد از اتفاقاتی که در بازی ما برابر تیم استقلال افتاد، در این بازی پیروز شدیم. البته اتفاقات آن بازی طبیعی بود، چون در ۱۰ روز سه بازی مقابل تیم‌های استقلال و پرسپولیس در آزادی انجام دادیم که کار سختی است. برای جبران این خستگی از سه بازیکن جدیدمان استفاده کردیم که خدا را شکر خوب هم جواب دادند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: من از مردم هم می‌خواهم به کسی بی‌احترامی نکنند، تمام مسئولان استانی و نمایندگان زحمت می‌کشند. امام جمعه و مسئولان زحمت می‌کشند، اما کار دست این‌ها نیست.

کمالوند به تمجید از علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان پرداخت و یادآور شد: هفته گذشته یک‌سری‌ها یک برداشت بدی راجع‌ به آقای عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان) داشتند. من با آقای عیسی‌زاده رفیق هستم و رفت‌وآمد خانوادگی هم با یکدیگر داریم. باعث و بانی آمدن من هم به این شهر ایشان است. آقای عیسی‌زاده کارمند وزارت نفت است و کسی فکر نکند شکافی بین من و عیسی‌زاده وجود دارد. ما با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داریم. عیسی‌زاده تهران می‌آید، میهمان ما می‌شود و من هم همسرم که بعد از دو ماه به اینجا (آبادان) آمده بود، این دو روز میهمان آقای عیسی‌زاده بودیم. کسی از آب گل‌آلود ماهی نگیرد.

وی افزود: اگر یک نفر اینجا سکته کرد و مرد، چه کسی می‌خواهد جواب بدهد؟! این که نشد که! با دست خالی بهترین نتایج تاریخ تیم صنعت نفت را گرفتیم، الان در رده پنجم هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی هم رسیدیم. دیگر چه‌کار کنیم؟! ما با چوب به جنگ مسلسل می‌رویم.

کمالوند یادآور شد: اگر فوتبال می‌خواست با منطق جلو برود، منطق این نیست که این جای جدول باشیم. منطق این را می‌گوید که ما باید مثل هر سال با استرس سقوط جلو برویم. این بچه‌ها گناه دارند. من به همه گفتم که به این تیم بیایند. کرار، شیمبا، مرتضی اسدی و … را من به این جا آوردم. خوشبختانه امام جمعه و نمایندگان مجلس پشت تیم آمد‌ه‌اند. یک تشکر هم از آقای زمانی در منطقه آزاد می‌کنم.

منتشر شده در تاریخ ۸ دی ساعت ۹:۰۱

آخرین اخبار موسسه