عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: بازیکنان تیم صنعت نفت با شرف و غیرت بازی کردند

فراز کمالوند بعد از پیروزی یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل تیم استقلال خوزستان در نشست خبری این بازی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که یکی از بهترین بازی‌های تاریخ باشگاه صنعت نفت را بازیکنانم رقم می‌زنند. حرکت ما از آبادان به اهواز با سه ساعت تأخیر انجام شد، چون بازیکنان در باشگاه بودند و طلب قانونی‌شان را می‌خواستند. بازیکنانم نمی‌خواستند بازی کنند، اما به خاطر این که این بازی دربی بود و حساس، به خاطر مردم آبادان که در گرمای این شهر ۶۰ درجه از تیم‌شان حمایت می‌کنند، به اهواز آمدند.

وی افزود: بازیکنان به احتساب فصل قبل تقریباً ۱۲۰ درصد از مبلغ قراردادشان را از باشگاه طلبکار هستند. این طوری که نمی‌شود کار را پیش برد. دیگر از این امروز به بعد نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد، چون یک بار من ریش گرو گذاشتم. تیم‌های دیگر سر تمرینات خود نمی‌روند، اما بازیکنان ما این کار را نکرده‌اند. اگر قرار است تیم صنعت نفت آبادان مانند تیم نفت تهران متلاشی شود، اعلام کنند تا تکلیف مشخص شود. ما ۲۱ امتیاز بیشتر از حد گرفته‌ایم. با همه ناعدالتی‌هایی که صورت گرفته خوب نتیجه گرفته‌ایم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: در برنامه نود شب گذشته هم مشخص شد که داور برای ما در دیدار اخیر پنالتی نگرفته است. آقایان باید تکلیف تیم صنعت نفت را مشخص کنند. مردم شهر باید بدانند بازیکنان باشرف‌شان بازی کرده و بدون این که ریالی بگیرند، تلاش می‌کنند. مگر تیم محلی است که بدون دریافت یک ریال بازی کنند؟! من از فردا نمی‌دانم بازیکنان تمرین می‌کنند یا نه. از الان چهار پنج بازیکن اعلام کرده‌اند نیم‌فصل جدا می‌شوند.

«ما سه ساعت در آبادان با بازیکنان صحبت کردیم که به اهواز بیایند»، کمالوند با بیان این جمله یادآور شد: همان بلایی که سر تیم نفت تهران آوردند، سر تیم صنعت نفت آبادان هم می‌آورند. اگر نمی‌خواهند، اعلام کنند تا تکلیف مشخص شود.

وی گفت: به ویسی تبریک می‌گویم که تیم جوانی دارد. ما هم تیم جوانی داریم. ما بحث فنی نداریم، مشکل مالی داریم. تیم‌هایی که مشکل دارند، در انتهای جدول هستند. ما که فنی مشکل نداریم، باید مشکل‌مان را حل کنند. اگر نمی‌خواهند تیم‌داری کنند، یک بار برای همیشه بگویند و با مردم این موضوع را در میان بگذارند.

منتشر شده در تاریخ ۱۴ آذر ساعت ۲۱:۳۹

آخرین اخبار موسسه