عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: در مورد داوری حرفی نمی‌زنم اما باید پاسخگوی مردم آبادان باشند

در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال دو تیم نفت آبادان و تراکتورسازی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک یک تساوی به پایان رسید.

فراز کمالوند در پایان این دیدار اظهار داشت:‌ به هر صورت تیم تراکتورسازی بازیکنان جوان خوبی دارد و کسب یک امتیاز را به آنها تبریک می‌گویم. حداقل سه تا چهار گل ۱۰۰در صد را نزدیم ضمن اینکه من نمی‌خواهم صحبت کنم به خاطر اینکه کمیته انضباطی جریمه می‌کند. ۲ میلیون ما را جریمه کرده‌اند از ۱۰ درصد قرارداد نگرفته‌اما جریمه دادیم کجای دنیا نباید در مورد قضاوت صحبت نکرد. من صحبت نمی‌کنم اما آقایان باید جوابگوی مردم آبادان باشد.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: در ۴ هفته بازی، همین داور با نفت یک پنالتی برای ما نگرفت دوباره او را برای بازی ما گذاشتند و در این بازی هم پنالتی روی کرار را نگرفت. من صحبت نمی‌کنم اما مردم آبادان و مجموعه صنعت نفت آبادان منتظر صحبت شما هستند از آقای اصفهانیان میخواهم فیلم بازی را ببیند و اگر حق ما را خوردند یک کاری کند.

کمالوند در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد:‌ من خوشحالم مقابل تیمی بازی کردم که در آن شهر و تیم خاطرات خوبی دارند. من مدیون مردم و هواداران تراکتورسازی هستم اگر من در فوتبال مطرح شدم به لطف خدا و تیم، هوادار تراکتورسازی بود.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: نیم‌فصل رو به اتمام است. به چیزی که فکر می‌کردیم و قول داده بودیم رسیدیم در رابطه با  نیم‌فصل دوم هیچ قولی نمی‌دهم به دلیل اینکه روند ما در مورد مسائل مالی رو به افول است. می‌گویند بازیکن جدید بگیریم اما هنوز در مورد مسائل بازیکنان قدیمی کار نکرده‌اند. من به قولی که داده بودم عمل کردم اما باید قول‌ها دو طرفه باشد.

وی افزود: من یک تعهدی داده بودم و آن تعهد انجام شد. آقای عیسی‌زاده را به تنهایی وسط انداخته‌اند او که نمی‌تواند اسکناس چاپ کند. اگر علاقه‌مند به تیم‌داری صنعت نفت نیستند تیم را واگذار کنند اگر وزارت نفت می‌تواند کمک کند که کمک کند اگر نمی‌تواند صراحتا اعلام کند تیم را واگذار کند چون هستند افرادی که بتوانند این تیم را تحت پوشش قرار بدهند.

منتشر شده در تاریخ ۱۰ آذر ساعت ۲۱:۳۷

آخرین اخبار موسسه