عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: یک تیم را پیدا کنید در ۸ روز ۳ مسابقه بدهد/به تبعیض معترضیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: یک تیم دیگر را پیدا کنید که در ۸ روز ۳ مسابقه حساس را پشت سر بگذارد.

فراز کمالوند در برنامه شبهای فوتبالی اظهار داشت: به دنبال توجیه شکست در برابر تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیستم و بی‌نهایت خوشحالم که امسال در خدمت مردم خونگرم و فوتبال فهم آبادان هستم.

وی اضافه کرد: مسئولیت هر دو باخت اخیر به گردن بنده است و بابت این شکست‌ها از همه هواداران صنعت نفت صمیمانه عذرخواهی می‌کنم؛ هوادارانی که از ساعت‌ها قبل از این ۲ بازی، بدون تنش در ورزشگاه حضور داشتند و بعد از شکست نیز هیچ اعتراضی نداشتند؛ دست یکایک آنها را می‌بوسم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تاکید بر این مهم که تنها تیمی که نیم‌فصل نداشت ما بودیم؛ افزود: هفته هشتم آقای فتاحی-که اتفاقا زحمت زیادی می‌کشد- از ما خواست به خاطر حضور پرسپولیس در باشگاه‌های آسیا بازی با این تیم به تعویق بیافتد.

وی ادامه داد: بعد از ۴ روز گذشتن از بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس با استقلال بازی کردیم و آن شکست را متحمل شدیم.

کمالوند بیان کرد: اخیرا آقای فتاحی گفتند صحبت‌های بنده منصفانه نبوده و ایشان با من در مورد تاریخ بازی‌ها صحبت کرده‌اند؛ کدام صحبت؛ ایشان با من تماس گرفتند و تاریخ را گفتند، مگر ما می‌توانیم صحبتی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: روز دهم با استقلال بازی کردیم، چهاردهم با فولاد و هجدهم با پرسپولیس، یک تیم دیگر را پیدا کنید که در ۸ روز ۳ مسابقه بدهد، از آقای فتاحی خواهش کردم که بازی با پرسپولیس را ۲ روز عقب‌تر برگزار کنند که قبول نکرد و گفت که پرسپولیس ۳شنبه هفته آینده در تهران در جام باشگاه‌های آسیا بازی دارد در حالیکه با این تعویق نیز پرسپولیس ۵روز استراحت می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ما به تبعیض معترض هستیم، اگر صنعت نفت می‌تواند در ۸ روز ۳ مسابقه بدهد؛ این شرایط برای تمام تیم‌ها برابر باشد.

وی ادمه داد: ما و استقلال دهم بازی کردیم، چرا ما باید چهاردهم بازی کنیم و استقلال پانزدهم، ما هجدهم بازی کنیم و استقلال نوزدهم؛ و صنعت نفت یک روز کمتر استراحت کند.

کمالوند بیان کرد: باور کنید چند بازیکن ما در بین نیمه بازی با پرسپولیس خواستار تعویض بودند و توان بازی نداشتند.

وی در ادامه از کار کردن در آبادان گفت و افزود: به خدا قسم می‌خورم که کار در آبادان خیلی آسان است به این خاطر که مردم این شهر تیم‌شان را دلی دوست دارند و هرکس هم با دل برای‌شان کار کند را عزیز می‌دارند، من مخلص مردم شریف آبادان هستم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان به صحبت‌های اخیر یکی از مربیان لیگ برتری اشاره کرد و گفت: صحبت‌های ایشان در مورد صنعت نفت واقعا کذب است، اگر تماشاگر به نتایج‌تان اعتراض دارد پای تیم دیگر را وسط نکشید.

 

منتشر شده در تاریخ ۲۱ بهمن ساعت ۱۱:۴۷

آخرین اخبار موسسه