عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: بردن سپاهان با ۳ گل ساده نیست/کرار نشان داد نابغه فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی مقابل تیم سپاهان اظهار داشت: شکست دادن تیم سپاهان اصفهان آن هم به ۳ گل به هیچ عنوان کار آسانی نیست.

فراز کمالوند بعد از پیروزی مقابل تیم سپاهان اظهار داشت: بردن سپاهان آن هم با ۳ گل ساده نیست. این برد را به مردم آبادان تقدیم می‌کنم و تشکر می‌کنم از بازیکنان تیمم، درست است که که کرار و ابراهیم‌زاه گل زدند اما از علی عبدالله‌زاده که با وجود مصدومیت بازی کرد ممنونم. حسین بغلانی هم آسیب‌دیده بود و با درد بازی کرد اما به خاطر تیم در نیمه دوم به با رشادت میدان رفت که از او هم تشکر می‌کنم. به نظرم علاوه بر تشکر از سایر بازیکنان باید از این دو نفر ویژه‌تر تشکر کنم.

وی افزود: کرار نشان داد نابغه فوتبال است و در یک لحظه نتیجه را عوض کرد. حالا خیالمان راحت است که در نیم فصل اول رتبه تیم ما تک رقمی است.

کمالوند افزود: من به آقای عیسی‌زاده هم گفتم حالا که برگشته‌ام هر چه می‌خواهد بشود. من یک جایی فریاد زدم که فریادم زیر خاک بود. ۴ ماه دیگر میهمان اینجا هستم و بعد از آن هم خداحافظ اما دلم به حال این تیم می‌سوخت که این حرف را زدم. شما باید به حال تیم‌تان برای سال آینده فکری کنید. از روز اول گفتم که آبادان سرزمین مادری‌ام است و امیدوارم که وقتی از اینجا می‌روم یک خاطره خوب به جای بگذارم.

سرمربی تیم صنعت نفت گفت: من نگفتم هواداران به بازیکنان توهین کرده‌اند و فقط گفتم یک درصد از هواداران. در آن برنامه هم گفتم ۹۹ درصد از مردم حامی ما هستند. آن تعداد از هواداران که علیه مسعود ابراهیم‌زاده شعار می‌دادند باید متوجه اشتباه‌شان می‌شدند. دیدید که خدا چه کار کرد. ابراهیم‌زاده بازی قبل گل زد و در این بازی گل زد و پنالتی گرفت مگر همین آقایان به مسعود ابراهیم‌زاده توهین نکردند؟ آیا از آن هفته تا این هفته در مورد ابراهیم‌زاده معجزه شده است؟

وی در پایان بیان کرد: هواداران اصیل تیم صنعت نفت، امروز ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کردند.

منتشر شده در تاریخ ۳ آذر ساعت ۱۹:۲۱

آخرین اخبار موسسه