عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: شرمنده هواداران شديم/جبران می‌کنیم

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از شکست مقابل تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: ما قبل از هرچیز شرمنده هواداران شدیم و آنها سنگ تمام گذاشتند. ۲ هفته است حریف از تمام موقعیت‌هایش استفاده می‌کند اما ما برعکس. اگر اشکالی هست از من است و من باید این مشکلات را برطرف کنم.

وی گفت: من اعتقاد ندارم که مدافعان ما بد کار کردند ما اصلا موقعیتی به حریف ندادیم. یک زمان هست شما به حریف موقعیت می‌دهید که ما باید روی آن کار کنیم. امروز منصفانه‌ترین نتیجه باید ۴ بر یک یا ۵ بر یک به سود ما می‌شد. ما کلاً دو ضربه روی چارچوب دروازه‌مان آمد و گلر ما به زحمت نیفتاد.

کمالوند در خصوص اینکه آیا قبول دارد تیمش افت بدنی داشت، گفت: بیشتر از آنکه افت بدنی داشته باشیم از نظر روحی به خاطر بازی قبل به هم ریخته  بودیم در این دو بازی ۱۵ ضربه به سمت دروازه حریف زدیم در عوض سه توپ به سمت دروازه ما رفته که هر سه توپ گل شده است. از نظر تاکتیکی ۸۰ درصد بازی در اختیار ما بود.

وی تأکید کرد: تمام انتقادات دوستان رسانه‌ای را می‌پذیرم اما خواهش می‌کنم شما فیلم بازی را دوباره ببنید که ما چند موقعیت داشتیم.

کمالوند ادامه داد: مطمئن باشید از این شرایط خارج می‌شویم. فوتبال فرازونشیب زیاد دارد. سال گذشته تا هفته هفتم افت داشتیم ولی از آن به بعد ۱۳ هفته نباختیم شما دیدید تیم ما مقابل سپاهان چقدر سرحال بود و اینها جزو فرازونشیب‌های فوتبال است.

وي گفت: هواداران از تیم‌شان انتظار دارند و طبیعی است که ناراحت بشوند. من به مسائل فنی توجه می‌کنم و قول می‌دهم در سریع‌ترین شکل ممکن تیم را از این شرایط خارج کنم. امروز هم تا قبل از گل حریف عالی بازی کردیم ولی اگر اشکالی هم هست از من است و من مقصرم. فولاد امروز چند لایه دفاع می‌کرد و ما در بعضی دقایق بازی مجبور بودیم پاس به عقب بزنیم.

کمالوند در خصوص روند داوری‌ها نیز گفت: خودمان هم خسته شدیم امروز به اصفهانیان گفتم که بی‌انصافی در بازی‌هایمان تأثیر داشته است. البته نباید فرافکنی کنم. تیم در آبادان باخته، من مقصر هستم.

منتشر شده در تاریخ ۳۱ شهریور ساعت ۲۳:۳۱

آخرین اخبار موسسه