عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: منتظر عکس‌العمل آقای اصفهانیان هستیم/ به نظر می‌رسید با بحرین بازی میکنیم

فراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت: مربی یا بازیکن اگر راجع به داوری صحبت کنند، بلافاصله کمیته‌های انضباطی‌ و داوران عکس‌العمل نشان می‌دهند. من منتظرم عکس‌العمل اصفهانیان یا حسن‌زاده درباره قضاوت هفته گذشته و این هفته داوران را ببینم.

وی افزود: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم، اما منتظر هستم ببینم اصفهانیان و حسن‌زاده چه واکنشی به اتفاقات این بازی دارند. ما در بازی قبل هم از داوری متضرر شدیم و امیدوارم به اعتراض‌مان رسیدگی شود.

سرمربی تیم صنعت نفت خاطرنشان کرد: متاسفم که با این فوتبال رشد می‌کنیم شما بگو تیم سوم یا چهارم جدول هستی، اصلا تیم قهرمان جدول باشید، نیمه دوم بازی ۲۰ دقیقه هم در جریان نبود، گلر حریف می‌افتاد و وقتی بلند می‌شد مدافع چپ زمین می‌خورد مدافع چپ بلند می‌شد مدافع راست زمین می خورد، دائم روی زمین می‌افتادند و می‌خوابیدند انگار ما با بحرین بازی می‌کردیم خدا پدر و مادر بحرین را بیامرزد، به بازی‌های اروپایی و بارسلونا نگاه کنید آیا کسی روی زمین می‌خوابد. فوتبال باید به این شکل باشد تا همه لذت ببرند این نوع بازی کردن چه لذتی دارد، در این بازی دو ضربه به سمت دروازه ما آمد که یکی از آنها گل شد. ما سه، چهار موقعیت صد درصد داشتیم که متاسفانه از آنها استفاده نکردیم. نسبت به نتیجه راضی نیستم.

وی افزود: ما از بازیکنانمان برای جام حذفی حمایت می‌کنیم در این دیدار هم به کرار استراحت دادم،‌ بیشتر تمرکز ما روی جام حذفی است، ما در پایان فصل جایگاه تک‌رقمی در لیگ داریم و رده ۶ و ۷ یا ۸ چندان فرقی نمی‌کند. تمام توانمان را مقابل استقلال می‌گذاریم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیرم. اینکه مقابل تیم دوم یا سوم جدول که هفته‌ها صدرنشین بوده بتوانیم اینقدر یکطرفه بازی کنیم اتفاق بسیار خوبی است، متاسفانه در این دو هفته داوری‌ها ما را اذیت کرده است. کرار سوپراستار تیم ما است، او نقش مسی در بارسلونا یا رونالدو در رئال را برای ما دارد، او تک ستاره تیم ما است و وقتی غیبت دارد از این مساله لطمه می‌خوریم.

کمالوند یادآور شد: اینکه ۹۰ دقیقه مقابل تیمی که در بالای جدول قرار دارد اینقدر خوب کار کنید راضی‌کننده است، اما از نتیجه راضی نیستیم، شخصیت خوبی پیدا کردیم، در گذشته شاید در زمین خودمان هم دفاع می‌کردیم اما اکنون هر تیمی جلوی ما بازی می‌کند با ۱۰نفر به دفاع می‌روند. اگر اشتباهات داوری نبود الان ۸-۷امتیاز بیشتر داشتیم نمونه این مساله بازی هفته قبل است که داور می‌توانست دو بار به بازیکن حریف کارت دوم را بدهم که این کار را نکرد و یا اینکه خطا روی شیمبا را پنالتی نگرفت. ما نمی‌خواهیم شلوغ‌کاری کنیم و از طریق قانونی درخواست میکنیم همانطور که بازیکن و مربی را جریمه می‌کنند با اشتباهات تاثیرگذار داوری هم برخورد کنند. ما امروز مستحق سه امتیاز بودیم.

سرمربی صنعت نفت در رابطه با اینکه چرا در کنار خط متانت به خرج می‌دهد و همین مساله باعث شده که داوری‌ها علیه صنعت نفت باشد اظهار داشت: چه کاری باید بکنم، اگر عکس‌العمل نشان دهم اخراج می‌شوم و دو بازی هم من را محروم می‌کنند، باید با آفای عیسی‌زاده در این مورد صحبت کنیم. نباید برخوردها دوگانه باشد اینکه ما داور را لمس کنیم با اینکه تیم داوری این کار را انجام دهد آیا جریمه یکسانی در بر دارد ما همواره سعی می‌کنیم از چارچوب ادب خارج نشویم.

منتشر شده در تاریخ ۲۲ دی ساعت ۲۰:۰۳

آخرین اخبار موسسه