عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: سوت‌های داور به ضرر هر ۲ تیم بود/ در این ورزشگاه فقط باید بازی مستقیم کرد

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی مقابل پدیده گفت: به تیم پدیده تبریک می‌گویم. من اهل توجیه نیستم. در دقایق اضافه گلی که خوردیم خطا بود.
وی افزود: شرایط زمین ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد اجازه کار را نمی‌داد و دو تیم بازی مستقیمی انجام دادند.
سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: پدیده امروز از ما بهتر بازی کرد و ما خوب نبودیم. گلی که خوردیم ۳۰ ثانیه قبل خطا شده بود. روی پریرا در گوشه محوطه جریمه خطا شده بود و بعد هم توپ وارد گل شد. به هر حال این اتفاق هم بخشی از مسابقه است.
کمالوند درباره قضاوت داوری، گفت: ۲ کمک داور عالی بودند اما تصمیمات داور وسط در سطح پایینی بود. تصمیمات داوری در بازی کاملا مشهود و به ضرر هر دو تیم بود.
سرمربی صنعت نفت همچنین درباره شرایط زمین ثامن، خاطرنشان کرد: زمین ثامن شرایط بازی را ندارد. نمی‌دانم چرا با وجود ورزشگاه امام رضا (ع) بازی در آنجا برگزار نمی‌شود؟ کل بازی رو به بازی مستقیم آوردیم ما برای پریرا توپ می‌فرستادیم و پدیده برای قاضی.
وی همچنین درباره غیبت کرار در این دیدار عنوان کرد: او هیچ مشکلی ندارد و آسیب دیده بود. زبیر نیک‌نفس هم محروم بود و نتوانستیم از این دو بازیکن استفاده کنیم. ۱۰ روز است که آنفولانزا در تیم ما شیوع یافته و وقتی دو بازیکن بهبود می‌یابند، چهار بازیکن دیگر بیمار می‌شوند. خودم هم به تازگی آنفولانزا گرفته‌ام.
کمالوند گفت: اعتقاد دارم که حتی بهتر از دور رفت می‌توانیم امتیاز جمع کنیم. در دور رفت ۲۱ امتیاز کسب کردیم و در شروع نیم‌فصل دوم، سایپا را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دادیم. امروز دو عامل بیرونی مانع خوب بازی کردن ما شد. یکی زمین نامناسب ورزشگاه ثامن بود و یکی هم قضاوت داور.
منتشر شده در تاریخ ۱۶ دی ساعت ۸:۵۲

آخرین اخبار موسسه