عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

کمالوند: به دنبال ارائه بازي خوب و كسب نتيجه هستيم

 

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازي مقابل نفت تهران به دنبال كسب نتيجه و ارائه بازي خوب هستيم.

فراز كمالوند در نشست خبري پيش از مسابقه مقابل نفت تهران اظهار كرد: بدون اينكه قصد توجيه داشته باشيم در ٢بازي گذشته، بزرگترين مشكل ما در زدن ضربات آخر بود.

وي در همين خصوص اضافه كرد: پنالتي از دست رفته مقابل سپيدرود و ضرباتي كه به تير دروازه برخورد كرد، گواه اين موضوع است كه البته جذابيت فوتبال در اين است كه نتيجه در آن قابل پيش بيني نيست.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه كرد: تا بازي پنجم در جايگاه پنجم جدول بوديم و اين ٢بازي آخر ما را عقب انداخت كه البته جاي نگراني نيست.

وي با ذكر مثالي در خصوص نتايج هفته هاي اخير ليگ برتر خاطرنشان كرد: تيم پيكان در ٤بازي نخست ٢امتياز داشت ولي حالا در جمع بالانشينان جدول است و به همين خاطر نبايد به نتايج فعلي توجه كرد.

كمالوند ليگ برتر فوتبال ايران را ماراتن تعريف كرد و افزود: تيمهايي در اين ماراتن موفق ميشوند كه آهسته و پيوسته كار كنند.

وي ادامه داد: در تمرينات ٢هفته اخير روي نقاط ضعف و قوت تيم كار كرديم و اميدواريم كه با ارايه يك بازي خوب با توفيق و برتري از زمين خارج بشويم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه كرد: علي عبداله زاده، ناصر سالاري و محسن حميدي مصدوم هستند؛ حميدي به بازي فردا نميرسد و در جلسه پزشكي فردا وضعيت سالاري و عبداله زاده مشخص ميشود.

وي از برگزاري ديدارهاي تداركاتي تيمش مقابل تيم اميد صنعت نفت گفت و بيان كرد: پالايش نفت آبادان به خاطر بازي در ليگ٢ شرايط حضور در بازي تداركاتي را نداشت.

كمالوند عنوان كرد: تيمهاي خوزستاني ديگر از جمله نفت اميديه نيز در شرايط مسابقه بودند و به دليل سنگين بودن بازي با صنعت نفت، از شركت در بازي تداركاتي عذرخواهي كردند.

وي در پايان گفت: در بازي با تيم اميد هم بازي بازيكنان اين تيم را ديديم و بازيكنانمان را نيز در شرايط مسابقه قرار داديم.

https://t.me/sanatenaftofficial

منتشر شده در تاریخ ۲۰ مهر ساعت ۲۱:۰۰

آخرین اخبار موسسه