عضویت در کانال تلگرام رسمی موسسه

گلایه سرمربی تیم جوانان صنعت نفت از برخی بازیکنان

سرمربی تیم فوتبال جوانان صنعت نفت از بی‌تعهدی چند بازیکن این تیم گلایه کرد.

غلام خلیفه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان ضمن گلایه از رفتار برخی بازیکنان این تیم گفت: تيم جوانان صنعت نفت به استناد مدارك و سوابق بومي‌ترين تيم پايه داخل كشور است و سابقه ندارد كه ٢٣بازيكن آبادانی در فهرست جای داشته باشند.
وی با بیان اینکه حتی بازیکن خرمشهری نیز در فهرست‌مان نداریم، افزود: به دنبال آن بودیم که تمام فضا را به بازیکنان آبادانی بدهیم اما واقعا بعضی از این بازیکنان به موضوع «تعهد» هیچ پایبندی‌ای ندارند.
سرمربی تیم فوتبال جوانان صنعت نفت گفت: ۳بازیکن تیم ما با وجود اینکه نام‌شان وارد فهرست شده اما در تمرینات حاضر نمی‌شوند، یا اینکه بازیکنی صبح بازی با گهر دورود به دلایل نامشخص تلفن سرپرست تیم را جواب نمی‌دهد
وی با بیان اینکه باشگاه صنعت نفت مشكل خوابگاه و غذاي بازیکن ندارد، افزود: مديرعامل باشگاه دنبال اين بود كه فضاي رشد را برای بازیکنان بومي مهیا کند اما متاسفانه برخی بازیکنان فرصت‌سوزی کردند.
خلیفه عنوان کرد: بسیاری از بازیکنان شهرهای مختلف خوزستان در تست‌گیری حاضر شدند که به لحاظ فنی بسیار قوی بودند اما ما فقط بازیکن آبادانی جذب کردیم که بعضی از آنها اینگونه جواب‌مان را دادند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی خانواده‌ها فكر مي‌كنند باشگاه و مربي بايد به صورت کامل كنترل‌كننده بازيكن باشند وخودشان هيچ وظيفه‌اي در قبال فرزندشان ندارند که این موضوع اشتباه است.
سرمربی تیم فوتبال جوانان صنعت نفت ادامه داد: بازیکنانی مثل جبیره و سلمانی از شهرهای اطراف آمدند و با سختی زیاد و تمرین جدی امروز جای خود را در ترکیب تیم بزرگسالان پیدا کردند، این بازیکن‌ها باید برای بقیه الگو باشند.
این مربی که دارای مدرک مربیگری a آسیا است، افزود: با توجه به زواياي روحي كار در رده‌های سنی، خانواده‌ها باید نقش خود را در قبال آماده‌سازي فرزندانشان جدی بگیرند.
وی اضافه کرد: بعضی مواقع بازیکن بدون آنکه خوب خوابیده و تغذیه مناسب در منزل داشته باشد به تمرین می‌آید و به این خاطر ما مجبور هستیم زمان زیادی را صرف نصیحت به آنها کنیم.
خلیفه تصریح کرد: بازیکن تنها ۸ساعت در هفته را در اختیار ما و تمرین است و ۱۶۸ ساعت بقیه را در کنار خانواده خواهد بود و این موضوع نشان می‌دهد که آنها چقدر در شکل‌گیری شخصیت بازیکن نقش خواهند داشت.

منتشر شده در تاریخ ۶ آبان ساعت ۱۵:۲۴

آخرین اخبار موسسه