چهار شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

فیروزی:اشتباهات داوری تیم را وارد بحران کرد.

فیروزی:اشتباهات داوری تیم را وارد بحران کرد

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در سه بازی گذشته داوری امتیازات مهمی از صنعت نفت گرفت تا تیم وارد بحران شود.
به گزارش «رصنا» علیرضا فیروزی اظهار کرد: کارشناسان فوتبال اعتقاد دارند که برای موفقیت تیمی در مسابقات ، علاوه بر کیفیت فنی و پتانسیل تیم ، شرایط روز مسابقه و شانس هم روی موفقیت یا عدم موفقیت تیم تاثیر گذار است .
وی بیان کرد:  یکی از موضوعات که می تواند بعنوان شانس موفقیت باشد موضوع اشتباهات داوری است که آیا اشتباهات داور به سود شما باشد یا به ضرر شما ؟ 
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای تیم صنعت نفت آبادان که با وجود تمام محدودیتهای مالی و غیره ، جمع آوری امتیاز در لیگ برتر خیلی دشوار و استرس زا و بسیار تحت فشار است ، بحث اشتباهات داوری در سه بازی اخیر و به تایید کارشناسان داوری خیلی آزار دهنده و ظالمانه بوده است .
وی افزود: جمله کلیشه ای معروف که اشتباهات داوری جزئی از بازی است و آنرا می بایست پذیرفت ما یعنی کادر مدیریتی و فنی نفت آبادان پذیرفته و هیچگونه هیاهو و جاروجنجال و فضای پرتنشی را چه کنار زمین و هنگام مسابقه و چه پس از آن و در کنفرانس ها و مصاحبه ها و فضای رسانه ای و مجازی ، بوجود نیاورده ایم .
وی با انتقاد از نحوه داوری ها در سه بازی گذشته تیم صنعت نفت گفت: آیا نتایج سه بازی اخیر را با پذیرفتن اشتباهات داوری می توان جبران نمود، آیا  برای هواداران ما که نگران نتایج تیم خودشان هستند می تواند قانع کننده باشد ؟ 
فیروزی با اشاره به سه اشتباه مرکبار تیم های داوری در سه بازی گذشته صنعت نفت گفت: آن اشتباه  داوری بازی پرسپولیس و سپس پنالتی کذایی با نفت مسجد سلیمان و آخری گل افساید تراکتورسازی 
حداقل ۲ تا ۳ امتیاز را می توانست برای ما داشته و شرایط تیم را به سمت بحران سوق ننماید که متاسفانه با اشتباهات داوری این امتیازها ضایع گردید . 
فیروزی گفت: حالا مجموعه تیمی ما علاوه بر تحت فشار قرار گرفتن زیر بار انتظارات هواداران ، تحت فشار اوضاع بحرانی بوجود آمده بر اثر ضایع شدن امتیازات هستند و این کار مجموعه مدیریت تیم را خیلی دشوار و طاقت فرسا مینماید . 
وی اظهار کرد: از سازمان لیگ و کمیته داوران و فدراسیون فوتبال تقاضا داریم اکنون تیم هایی مانند صنعت نفت آبادان که نمی توانند رقابت منصفانه و یکسانی را برای کسب جایگاه در مسابقات با سایر تیم های متمول داشته باشند حداقل در زمینه قضاوت و عدالت و داوری شرایط بهتری را دارا باشند و با نظارت خوب و برخورد خوب ، اشتباهات داوران را به ضرر تیم های مستضعف به حداقل برساند تا در آینده شاهد لیگی پویا و رقابتی و هیجان انگیز باشیم .

به دنبال کار ریشه‌ای در صنعت نفت هستیم/ معرفی ستاره‌های فوتبال ایران از آکادمی صنعت نفت؛ در آینده نزدیک

عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: به دنبال آن هستیم که در تیم فوتبال صنعت نفت کار ریشه‌ای انجام بدهیم‌

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

صعود تیم نونهالان صنعت نفت به جمع ۴تیم برتر استان

تیم فوتبال نونهالان صنعت نفت آبادان با پیروزی مقابل فرهنگیان مسجدسلیمان به جمع ۴تیم پایانی مسابقات لیگ برتر خوزستان راه یافت.

پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲

پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت در دیدار دوستانه

دیدار تدارکاتی استقلال و صنعت نفت با نتیجه ۳بر یک به سود استقلال به پایان رسید.

سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تساوی بدون گل صنعت نفت و آریو

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در دیداری تدارکاتی مقابل میزبان خود آریو اسلامشهر به تساوی بدون گل رسید.

دو شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

قهرمانی عراق در جام پادشاهی تایلند با درخشش دروازه‌بان صنعت نفت

تیم ملی عراق با درخشش فهد طالب، دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت ابادان قهرمان جام پادشاهی تایلند شد.

یک شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

تلاش‌مان این است که اتفاقات سال قبل برای صنعت نفت رخ ندهد/ریکانی از نمادهای باشگاه ماست

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: همه تلاش مجموعه امسال صنعت نفت آبادان این است که اتفاقات و سختی‌های سال قبل تکرار نشود.

یک شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان