سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

دیدار سرمربی صنعت نفت با سرپرست‌های هواداری

سرمربی و مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با سرپرست‌های هواداری این تیم دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش رصنا، در این دیدار حسین یازع، معاون فرهنگی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان به عنوان میزبان نشست با اشاره به اینکه هوادار به تیم موجودیت می‌دهد، اظهار کرد: اینجا جمع شدیم تا بگوییم از زیر و بم مجموعه مطلع هستیم و کنار هم حضور داریم تا از تیم حمایت کنیم.
وی اضافه کرد: به آقای ویسی می‌گوییم با توجه به اینکه از همه مسائل به خاطر آبادان گذشتی این وظیفه بر دوش ماست که حامی‌ات باشیم و پای عملکرد شما بمانیم.
در ادامه عبداله ویسی ضمن قدردانی از سرپرست‌های هواداری تیم فوتبال صنعت نفت به خاطر حمایت‌شان در فصل گذشته، بیان کرد: شاید برای نخستین بار است که صنعت نفت ۴۰روز پیش از مسابقات کار خود را شروع کرده است و این انگیزه کار کردن را بیشتر می‌کند.
وی با اشاره به این موضوع که با ۱۳تیم کار کرده‌ام ولی اولین بار است که چنین جلسه‌ای را تجربه می‌کنم، گفت: از آقای یازع به خاطر تشکیل این جلسه و ایجاد همدلی تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: این انتظار را دارم که مانند دوست و شبیه به یک خانواده تا جایی که امکان دارد نه به من بلکه به تیم کمک کنید.
علی قنواتی، مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نیز گفت: هر کجا که رفته‌ام وقتی از آبادان گفته‌ام ابتدا یاد صنعت نفت زنده شده و بعد نام هواداران این تیم بر زبان آمده است چه این مهم نشان می دهد که شما تا چه اندازه در کشور محبوب و معروف هستید.
وی لیگ امسال را بسیار حساس تعریف کرد و گفت: در این لیگ بیشتر تیمها مدعی‌اند اما فقط چند تیم هستند که از پشتوانه هوادار بهره‌مند هستند و یکی از این تیم‌ها صنعت نفت است.
قنواتی تصریح کرد: آقای ویسی و کادر فنی به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند و خواهش من از شما این است که شرایطی را ایجاد نمایید که ایشان در آرامش و با فراغ بال کار خود را دنبال کنند.

دیدار مدیرعامل و سرمربی صنعت نفت با دبیر شورایعالی مناطق آزاد

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان و سرمربی این تیم با مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد دیدار و گفت و گو کردند.

چهار شنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

تست‌گیری تیم‌های زیر ۱۷ و زیر ۱۸ ساله‌های صنعت نفت آبادان

کادر فنی تیمهای فوتبال زیر۱۷ و زیر ۱۸ساله‌های صنعت نفت آبادان برای انتخاب بازیکنان، تست‌گیری می‌کنند.

یک شنبه ۵ آذر ۱۴۰۲

آغاز همکاری باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت

باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت در راستای توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات ویژه به هواداران همکاری‌های مشترکی را آغاز کردند‌.

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

روایت زندگی اسطوره‌ای تکرارنشدنی؛ دهداری، محصلی که معلم اخلاق شد

سوم آذر سال ۱۳۷۱ سالروز وفات پرویز دهداری، مردی است که چند دهه قبل ریشه بازیکن‌سالاری در فوتبال ملی را خشکاند و به معلمی تبدیل شد؛ تکرارنشدنی.

پنج شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲

پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال خوزستان

دیدار تدارکاتی تیمهای استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید.

جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

پیروزی پرگل تیم امید صنعت نفت مقابل مس کرمان

تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امیدهای ایران، مهمان خود مس کرمان را با ۴گل شکست داد.

پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان