چهار شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

با همراهی روح محمدرضا عجمی‌پور دل مردم آبادان را شاد می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: در بازی فردا با همراهی روح محمدرضا عجمی‌پور، بازیکن فقیدمان به دنبال شادکردن دل مردم آبادان هستیم.

عبداله ویسی در گفتگوی پیش از نخستین مسابقه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل استقلال تهران با بیان اینکه معمولا بازی‌های اول و شروع لیگ سخت و گنگ است، اظهار کرد: شرایط هفته اول مشخص نیست و تیم‌ها از هم شناخت ندارند.
وی ادامه داد: به عنوان تیم میزبان از آمادگی نسبی برای شروع مسابقات برخورداریم. از تیم‌مان راضی هستیم و امیدوارم در مقابل تماشاگران‌مان از شرایط میزبانی بهره بگیریم و با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران بتوانیم ۳امتیاز را در آبادان نگه داریم و برنده بازی باشیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خطاب به هواداران این تیم گفت: این عزیزان فصل گذشته بیرون و خارج از خانه از ما حمایت کردند و ما بیرون از آبادان هم احساس غربت نکردیم و امیدوارم فردا هم روز خیلی خوبی برای آنها باشد و بتوانیم آنها را شاد کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برای بازی فردا مصدوم و محروم نداریم و همه بازیکنان‌مان آماده بازی هستند تنها صادق صادقی که تازه به جمع ما اضافه شده است به لحاظ بدنی مقداری از بقیه بچه‌ها فاصله دارد ولی آنجایی که نیاز است می‌توانیم از او هم استفاده کنیم.
ویسی با اشاره به روحیه بازیکنان صنعت نفت با توجه به از دست دادن محمدرضا عجمی‌پور، همبازی‌شان، تصریح کرد: همیشه بعد از فقدان عزیزان‌مان به زندگی ادامه دادیم.‌ از بچه‌ها خواستیم که روح محمدرضا را شاد کنند و بعد از بازی سر مزار وی برویم تا خانواده این بازیکن هم شاد شود امیدوارم با کمک روح محمدرضا که همیشه کنار ماست بتوانیم مردم آبادان را خوشحال کنیم.
وی تاکید کرد که فردا جانانه، هوشمندانه و با تمرکز بسیار بالا بازی می‌کنیم و گفت: قول می‌دهم امسال سالی باشد که مردم آبادان از تماشای فوتبال آبادانی لذت ببرند.

 

دیدار مدیرعامل و سرمربی صنعت نفت با دبیر شورایعالی مناطق آزاد

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان و سرمربی این تیم با مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد دیدار و گفت و گو کردند.

چهار شنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

تست‌گیری تیم‌های زیر ۱۷ و زیر ۱۸ ساله‌های صنعت نفت آبادان

کادر فنی تیمهای فوتبال زیر۱۷ و زیر ۱۸ساله‌های صنعت نفت آبادان برای انتخاب بازیکنان، تست‌گیری می‌کنند.

یک شنبه ۵ آذر ۱۴۰۲

آغاز همکاری باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت

باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت در راستای توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات ویژه به هواداران همکاری‌های مشترکی را آغاز کردند‌.

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

روایت زندگی اسطوره‌ای تکرارنشدنی؛ دهداری، محصلی که معلم اخلاق شد

سوم آذر سال ۱۳۷۱ سالروز وفات پرویز دهداری، مردی است که چند دهه قبل ریشه بازیکن‌سالاری در فوتبال ملی را خشکاند و به معلمی تبدیل شد؛ تکرارنشدنی.

پنج شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲

پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال خوزستان

دیدار تدارکاتی تیمهای استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید.

جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

پیروزی پرگل تیم امید صنعت نفت مقابل مس کرمان

تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امیدهای ایران، مهمان خود مس کرمان را با ۴گل شکست داد.

پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان