پنج شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲

مشکل ما ماندن داور بازی با پیکان در اشتباهات بود

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: داور بازی صنعت نفت با پیکان جوان بود و نیاز به فرصت و حمایت دارد اما مشکل ما با قضاوت ایشان در بازی مقابل پیکان، ماندن داور در اشتباهات بود.

محمدحسین رحمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار رصنا در خصوص داوری مسابقه شب گذشته صنعت نفت آبادان مقابل پیکان، اظهار کرد: وقتی به این فکر می‌کنیم روزگاری افرادی همچون مرحوم سالیا بر روی نیمکت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نشسته است باید در هر موردی با تامل و احترام به دنبال حق خود باشیم.

وی اضافه کرد: به شدت معتقدیم که دیشب به راحتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم و فیلم‌های واضح صحنه‌های مشکوک داوری گواهی می‌دهند که ما در مسابقه مقابل پیکان در بعضی صحنه‌ها می‌توانستیم با تصمیم صحیح داور به راحتی 3امتیاز را در آبادان حفظ کنیم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان افزود: با این حال معتقدیم هر چیزی از مجرای قانونی باید پیگیری شود و با تصاویری که در اختیار داشتیم اعتراض خود را به کمیته محترم داوران اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما یک تیم جوان و نو هستیم و معتقدیم داور جوان هم نیاز به کسب تجربه و فرصت دارد و به همین خاطر در ادامه مسیر برای همین داور نیز آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدوارم در بازی‌های آتی با دقت بیشتری قضاوت کند و در خدمت فوتبال کشور باشند.

رحمانی اضافه کرد: حرف ما این است که داور به عنوان یک انسان حق اشتباه دارد اما نباید در اشتباهش بماند، مشکل ما با قضاوت شب گذشته قضاوت بازی با پیکان این بود که داور بارها در اشتباهاش ماند و این برای تیمی مثل صنعت نفت که در مسیر حرکت و رشد قرار دارد بسیار سنگین تمام خواهد شد.

وی تاکید کرد ما باید به هوادارانی که در این گرمای کشنده بدون حتی یک دقیقه توقف تیم را تشویق می‌کنند پاسخگو باشیم، باور کنید که تیمی با بضاعت مالی صنعت نفت برای به دست آوردن هر امتیاز بیشترین سختی را تحمل می‌کند، در این بین تک اشتباه‌های داوری قابل چشم‌پوشی است و ما هم احترام می‌گذاریم اما وقتی این تک اشتباه به چند اشتباه وحشتناک تبدیل می‌شود، ما مجبور به واکنش قانونی هستیم.

دیدار مدیرعامل و سرمربی صنعت نفت با دبیر شورایعالی مناطق آزاد

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان و سرمربی این تیم با مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد دیدار و گفت و گو کردند.

چهار شنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

تست‌گیری تیم‌های زیر ۱۷ و زیر ۱۸ ساله‌های صنعت نفت آبادان

کادر فنی تیمهای فوتبال زیر۱۷ و زیر ۱۸ساله‌های صنعت نفت آبادان برای انتخاب بازیکنان، تست‌گیری می‌کنند.

یک شنبه ۵ آذر ۱۴۰۲

آغاز همکاری باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت

باشگاه صنعت نفت آبادان و بانک تجارت در راستای توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات ویژه به هواداران همکاری‌های مشترکی را آغاز کردند‌.

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲

روایت زندگی اسطوره‌ای تکرارنشدنی؛ دهداری، محصلی که معلم اخلاق شد

سوم آذر سال ۱۳۷۱ سالروز وفات پرویز دهداری، مردی است که چند دهه قبل ریشه بازیکن‌سالاری در فوتبال ملی را خشکاند و به معلمی تبدیل شد؛ تکرارنشدنی.

پنج شنبه ۲ آذر ۱۴۰۲

پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال خوزستان

دیدار تدارکاتی تیمهای استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید.

جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲

پیروزی پرگل تیم امید صنعت نفت مقابل مس کرمان

تیم فوتبال امید صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امیدهای ایران، مهمان خود مس کرمان را با ۴گل شکست داد.

پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲
موسسه فرهنگی ورزشی

صنعت نفت آبادان